Başlangıç ​​olarak, bu aşının uzun vadede sorunlara neden olacağını düşünüyorum, çünkü ondan kar elde edebildiğinizde sorunu neden tedavi edelim.

İkinci olarak, onu zorlayan tüm insanlar “en uygun olanın hayatta kalması” na giriyorlar ve hepimiz sadece akılsız yiyicileriz. Ancak aşı yaptırmayanların da yeni “rejime” boyun eğmemesi daha olasıdır.

Öyleyse, en güçlünün veya gücün hayatta kalmasını mı istiyorlar?

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 434

2. Bayburt dan kimler var. Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sağolun , – 57

3. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, şukuladım 25-02-2021 03:12:43

4. Şırnak dan kimler var. Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) . Slm sayfa harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 52

5. Mardin dan kimler var. Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) . Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 240

6. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. Antalya dan kimler var. Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 53

8. Bu konu : ” Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 168

9. Bu konu : ” Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 422

10. Bu konu : ” Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 222

11. Bu konu : ” Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 417

12. Kars merkezden ben emin. Selam web siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 02-04-2021 02:11:27

13. Ankara dan kimler var. Neden aşıyı zorunlu hale getireceklerini düşünmüyorum (uluslararası seyahat dahil değil) . Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun , Emine – 193

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link