Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz?

Tweetler işe yaramıyor, protestolar işe yaramıyor. Yetkililer dinlemeyecek. Bize bağlı. Biz tek başınayız.

Bu boktan yeterince aldık.
Çoğumuz var, daha da fazlasını işe alabiliriz. Çok azı. Toplanalım, bir araya gelelim ve o hapishaneye saldıralım. Sonra onu, Edward Snowden gibi eşi ve çocuklarıyla huzurlu bir hayat yaşayabileceği Rusya’ya göndereceğiz.

“Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz?” üzerine 21 yorum

1. Amasya dan kimler var. Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? . Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 63

2. Bu konu : ” Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 222

3. Karaman merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-01-2021 16:40:45

4. Rize dan kimler var. Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? . Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 170

5. Çankırı merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 17-01-2021 22:40:00

6. Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-01-2021 09:47:09

7. Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 26-01-2021 05:22:53

8. Kilis dan kimler var. Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? . Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 371

9. Bilecik dan kimler var. Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 255

10. Bu konu : ” Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 26

11. Yozgat dan kimler var. Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 229

12. Bu konu : ” Neden Assange’ın tutulduğu ve işkence gördüğü hapishaneye saldırmıyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , banu – 483

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link