Her şeyin berbat olduğunu biliyoruz, işlerin kötü yönetildiğini biliyoruz, bize yalan söylendiğini biliyoruz, insanların bu yüzden hayatlarını kaybettiğini biliyoruz ve hiçbir şey yapmadık. Batılı bir Muammer Kaddafi gibi bir devrim yaratmaktan ve onların ölü cesetlerini sokaklarda teşhir etmekten bizi alıkoyan şey. Gittikçe daha fazla, amacımız kaderimiz gibi hissediyorum, ayağa kalkıp boku geri almak, bu baskıyı hisseden sadece biz olmamalıyız, dürüstçe hissetmiyorum bile. Bu noktada “işaretli” olmayı umursuyorum, çok yorgunum ama değişim için can atıyorum ve eğilmek dışında her şeyi yapmaya hazırım.

…EddiePiff tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. Muş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-08-2021 04:14:46

2. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım 05-08-2021 19:31:39

3. Şanlıurfa dan kimler var. Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? . Merhabalar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 353

4. Nevşehir dan kimler var. Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? . Slm web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 328

5. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 02:39:13

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 249

7. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Aksaray dan kimler var. Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? . Selam siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 374

9. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 342

10. Yozgat dan kimler var. Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 357

11. Edirne dan kimler var. Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? . Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 158

12. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , ziya – 183

13. Kastamonu merkezden ben emin. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 04:13:19

14. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 91

15. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. Mrb web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 495

16. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. Slm sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 193

17. Bu konu : ” Neden ayağa kalkıp onu geri alamıyoruz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 104

Write A Comment