Kategoriler
Genel

Neden bazı insanlar her şeyin özgürlüklerini soymak için bir komplo olduğunu düşünüyor?

Bu günlerde 11 Eylül'den çok bahsedildiğini görüyorum.

11 Eylül hakkında pek çok garip şey olduğunu anlıyorum, ama neden TPTB'nin sizi havaalanında fazladan bir saat bekletmek istediğini düşünüyorsunuz? Bir havaalanında zamanınızı ve mahremiyetinizi hedeflemeleri için hangi olası komployu düşünüyorsunuz?

Tbh, başlangıçta bu hakka sahip olmalılardı. Kaçak ve diğer korsanların durdurulması yeterli bir nedendir.

Dürüst olmak gerekirse, bazen trajik olayların ciddi sonuçları vardır.

Her şey sizi kim olduğunuzu soymak için bir ana plan değildir, çünkü gerçekte – büyük ve korkunç bir şey çizmeye çalışmadığınız sürece kimse bir lanet vermez.

“Neden bazı insanlar her şeyin özgürlüklerini soymak için bir komplo olduğunu düşünüyor?” için 11 yanıt

Van merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 25-03-2020 11:47:38

Ağrı merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-03-2020 19:28:39

Denizli merkezden ben ziya. Slm sayfa cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-03-2020 19:38:29

Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 25-03-2020 20:43:54

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 27-03-2020 20:40:38

Çanakkale merkezden ben banu. Selam paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2020 07:21:55

Aydın merkezden ben Aylin. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-04-2020 09:27:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir