Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum

Yakın tarihli bir araştırmaya göre, hastanede yatan koronavirüs hastalarının% 50’sinden fazlasının konsantrasyon güçlüğü, halsizlik, azalmış uyanıklık (ve diğer bilişsel bozukluklar) gibi uzun süreli nörolojik semptomlar yaşadığı bulundu.

“Uzmanlara güvenmeyi” seçerseniz, covid-19’un ve altında yatan semptomların doğrudan nörolojik komplikasyonlarla ilişkili olduğu gerçeğini kabul etmiş olursunuz.

Bu nedenle, geliştirilen herhangi bir aşılama şüphesiz bilişsel işlevimizi (bir ölçüde) etkileyecektir.

Bilişsel işlevimize müdahale eden bir aşılama veya herhangi bir tıbbi tedavi kavramı son derece endişe vericidir.

Başlamak için hükümete güvenmiyorum. Neden sağlığımı onların ellerine vereyim?

“Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum” üzerine 43 yorum

1. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selam siten harbiden güzel, teşekkürler , emin – 45

2. Manisa dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler , banu – 207

3. Denizli dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Selam web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 140

4. Balıkesir dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, tebrikler , ahmet – 326

5. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-11-2020 21:24:16

6. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, sağolun , Hasan – 198

7. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Slm web siten inanki güzel, tebrikler , Emine – 208

8. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , gaye – 5

9. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla güzel, teraziye tıkladım , doruk – 352

10. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun , ali – 374

11. Muğla dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Merhaba web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 445

12. Ankara dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun , gaye – 425

13. Erzincan dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Slm web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 415

14. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selam sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 498

15. Kırşehir dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 341

16. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 428

17. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 22:58:12

18. Kütahya dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . Merhabalar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 475

19. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 492

20. Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 15-12-2020 22:41:56

21. Mardin dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 328

22. İzmir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-12-2020 08:06:37

23. Sinop merkezden ben emin. Mrb sayfan yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 08:18:52

24. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 291

25. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Aylin – 404

26. Mersin dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 126

27. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , banu – 332

28. Artvin merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 17:20:19

29. Bilecik merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler 21-02-2021 04:06:21

30. Hatay dan kimler var. Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum . selam arkadaşlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 207

31. Bu konu : ” Neden Bir Aşıya Güvenmiyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , emin – 221

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link