Bu, ağırlıklı olarak bir komplo teorisi değil, daha çok sorduğum gerçek bir soru. Gerçekten tek bir fikir olduğu diğerlerine kıyasla bu alt dalda biraz eleştirel düşünmeyi umuyordum.

Öyleyse neden insanlara ‘eski usul’ aşı teknolojileriyle aşı yaptırmak yerine bu yeni aşıyı kullanıyoruz? Bazı denemelerden geçiyorum ve çoğunlukla RNA aşılarının etkileri konusunda olumluydular, ancak hala uzun vadeli etkilerini gerçekten anlamadılar. Aslında bu tür aşıların iğneli şırıngaya karşı iğnesiz cihazların etkinliğini test eden denemeler var (ve aslında iğnesiz cihazların çok daha iyi çalıştığını anladılar, eğer biri ilgilenirse denemeyi yorumlarda ilişkilendirebilirim). Öyleyse, bunları nasıl kullanacağımızın temellerini bile bilmiyorsak, neden deneysel bir ilaç için küresel olarak bir aşı kampanyası başlatalım? Ve eğer bu bir komplo ise, o zaman bunun olası nedenleri nelerdir?

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selam paylaşım valla güzel, teraziye tıkladım , ali – 108

2. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 422

3. Van dan kimler var. Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? . Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , doruk – 422

4. Yalova merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım 26-04-2021 20:09:12

5. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 46

6. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selamlar sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 107

8. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 482

9. Mersin dan kimler var. Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 68

10. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, face de paylaştım 27-04-2021 00:16:56

11. Hakkari dan kimler var. Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? . Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 172

12. Balıkesir merkezden ben memo. Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun 02-05-2021 19:50:48

13. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun

14. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 324

15. Bu konu : ” Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 400

16. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Sinop dan kimler var. Neden bir mRNA aşısı kullanmalı? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , banu – 471

18. İstanbul merkezden ben Emine. Selam siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 14-05-2021 01:06:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link