Bunu her zaman fark ettim, ne zaman yeni bir komplonun tavşan deliğine girsem, çoğu zaman Yahudilerle veya Yahudilerle bir ilgisi olduğu zaman hepsinin kökeninde. Sadece bunun neden olduğunu bilmek istedim.

gönderen … paulos360
[comments]

Author

16 Comments

1. Slm sayfanız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

2. Ardahan dan kimler var. Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 67

3. Ankara merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:03:41

4. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler 15-12-2020 22:38:33

5. Bu konu : ” Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 69

6. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Hakkari dan kimler var. Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 157

8. Eskişehir dan kimler var. Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? . selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , emin – 152

9. Bu konu : ” Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, saolun , Aylin – 119

10. Karabük dan kimler var. Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? . Merhaba web siten valla iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 349

11. Kırıkkale dan kimler var. Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? . Merhabalar sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 58

12. Bu konu : ” Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 420

13. Bu konu : ” Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , – 349

14. Bu konu : ” Neden birçok komplo teorisi Yahudileri içeriyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden iyi, sağolun , mehmet – 200

15. Yozgat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, saolun 04-03-2021 12:35:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link