Neden bize Bina 7’yi gösterdiler ya da Irak’a kitle imha silahları yerleştirdiler ya da okul çatışmalarında öğrencileri öldürdüler? Hepimizi köleleştirmeye kararlı kötü bir kabal için, gerçekten kötü davranmıyorlar. NEDEN?

Bu son zamanlarda beni gerçekten rahatsız ediyor. Neden böyle şeyleri bize gösterdiler? Bunların hiçbirinin sırrını bize vermeleri gerekmiyordu. Gün ışığında 7. binayı havaya uçurmaları ve ardından bu görüntülerin yayınlanmasına izin vermeleri gerekmedi. Bazıları bizimle sadece alay ettiklerini ve bilinmeyen bir nedenden ötürü bunu bize anlatmak zorunda olduklarını söyleyecek, ama gerçekten köleleştirmeye ve bizi öldürmeye meyilli bir kabal cehennemiyse, neden başkalarının kurallarına uysunlar ki kendi kuralları?

Neden gün ışığında 7. binayı havaya uçurdular ve görüntülerin böyle yayınlanmasına izin verdiler?

NEDEN bir okulu vurup bir grup çocuğu öldürmediler?

NEDEN Irak’ta rastgele bir çölde bir tür kitle imha silahı dikip bak, işte KİS’ler, Onları bulduk demediler!

George Floyd’un 2. sınıf öğretmenini oynamak için NEDEN Waynel Sexton adlı bir kriz aktörünü kullandılar?

Boston Maratonu Bombalamalarının 3 dolarlık banknot kadar sahte olduğunu neden bize gösterdiler?

Bize bunların hiçbirini göstermeleri gerekmiyordu. Eğer hepimizi köleleştirmeye çalışıyorlarsa, neden Sandy Hook’ta bir grup çocuğu öldürmesinler ki?

Bizi uyarmaya mı çalışıyorlar?

“Neden bize Bina 7’yi gösterdiler ya da Irak’a kitle imha silahları yerleştirdiler ya da okul çatışmalarında öğrencileri öldürdüler? Hepimizi köleleştirmeye kararlı kötü bir kabal için, gerçekten kötü davranmıyorlar. NEDEN?” üzerine 17 yorum

1. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kocaeli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-09-2020 22:58:13

3. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 09-09-2020 00:47:03

4. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 23:20:27

5. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:33:00

6. Giresun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-10-2020 02:13:17

7. Ardahan merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 26-10-2020 11:12:40

Yorum yapın