Kategoriler
Genel

Neden bu alt var

Michael Hoffman, açıklama konusunda İngiliz (pedo) istihbarat bakış açısını şöyle açıklıyor:

Bu, daha basit yöntemlerimizden birini gösterir. Faaliyetlerimizin er ya da geç ortaya çıkacağının farkına vararak, faaliyetlerimizi komplo araştırmacıları çözdükçe, başlangıç ​​sürecimizi yansıtacak şekilde serbest bırakacak şekilde yapılandırıyoruz. Bu şekilde, ne kadar çok araştırılırsak, bizi ortaya çıkarmaya çalışan insanlar tarafından o kadar çok insan kitlesi psikolojik olarak işlenir. Yapımızı oluşturan mem, bizi araştıranların bilincinde başarıyla taklit edilir. Daha sonra başarı, işimizin “maruz kaldığı” ölçüde ölçülebilir.

Bu alıntı bu alt bölümle olan ilişkimi tamamen değiştirdi. Kabal ile onları açığa vurarak savaştığımızı düşünüyoruz. Fakat onlara bu şekilde dikkatimizi verirsek, kendi en yüksek kendini ifade etme ve amacımızı bulmak yerine bizi başlatırlar.

Ve çoğu zaman bu yeri neden kapatmadıklarını merak ediyoruz, şimdi bunun biliyoruz çünkü bu onların başarılarını ölçmek için mükemmel bir yer.

“Neden bu alt var” için 9 yanıt

Van merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-07-2020 21:25:10

Muğla merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 11:23:07

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2020 17:00:56

Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 05-08-2020 04:52:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir