Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz?

Yahudiler ve güçleri hakkında konuşmak, tüm büyük ABD şirketlerinden (Big Pharma, Big Tech, Big Tobacco, vb.) Ve onların güçlerinden bahsetmekten farklı bir şey değildir. Anti-iktidar, semit değil.

Açıkçası, tanıdığınız herkes ve onların dini, tehlikeli olmadıkları için size kabul ediliyor. Ben onlardan bahsetmiyorum.

Bu tür tartışmalarda hepimiz yetişkin olabilsek çok sevinirim.

… weedhomo tarafından gönderildi
[comments]

“Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz?” üzerine 25 yorum

1. Erzincan dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Merhaba bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 51

2. Yozgat dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Mrb siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 41

3. Muş dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , doruk – 455

4. Bu konu : ” Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 326

5. Zonguldak dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 237

6. Bu konu : ” Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 116

7. Bu konu : ” Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 440

8. Bu konu : ” Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden iyi, sağolun , mehmet – 110

9. Van dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun , banu – 410

10. Denizli dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 255

11. Rize dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Selam web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 442

12. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, saolun 22-01-2021 11:37:42

13. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-01-2021 13:52:22

14. Niğde dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 202

15. Bu konu : ” Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 60

16. Bursa dan kimler var. Neden bu denizaltının anti-semit olarak etiketlemeden her zaman “Yahudiler” için çıkarıldığından bahsedebilir miyiz? . Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Aylin – 18

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link