Şüphesiz onlar sadece iletmeye çalıştıkları şeyleri incittiğini görebilirler. Yaymak için en önemli mesaja sahip olabilirsiniz, ancak bu konuda bir dick gibi davranırsanız, kimse doğru olup olmadığını umursamaz.

Hala uykuda olan insanlar yıllarca koşullandırma ve programlama nedeniyle. Onlara koyun ya da aptal demek ya da uyanmalarını ya da gözlerini açmalarını söylemek yardımcı olmaz.

Bu tür bir bok aslında gördüğümde beni kandırıyor. Anında onları bir komplo teorisyeninin karikatürüne dönüştürür.

Author

131 Comments

1. İzmir merkezden ben ahmet. Slm web siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler 28-04-2020 05:09:10

2. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

3. Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-04-2020 03:25:13

5. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

9. Ordu merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 12-05-2020 06:44:04

10. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 12-05-2020 09:57:43

11. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun

12. Selamlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Batman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 14-05-2020 11:06:02

15. Kars merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, saolun 14-05-2020 11:06:07

16. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun 14-05-2020 11:06:16

17. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 11:06:20

18. Bilecik merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, sağolun 14-05-2020 11:06:24

19. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler

20. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 11:06:38

21. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamlar web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:06:43

22. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 19-05-2020 22:32:44

23. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler 21-05-2020 17:18:43

24. Yalova merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 22-05-2020 03:24:04

25. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

26. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Kırklareli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 29-05-2020 14:08:07

28. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

29. Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-06-2020 16:17:04

30. Bolu merkezden ben ahmet. Selam paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-06-2020 05:12:20

31. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-06-2020 04:42:18

32. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 28-06-2020 17:27:51

33. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 06-07-2020 23:27:31

34. Tunceli merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 07-07-2020 22:02:29

35. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Merhaba herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun

37. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 31-07-2020 08:00:14

38. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

39. Rize merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:35:56

40. Selam herkese web siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım

41. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 30-08-2020 07:46:04

42. Selam herkese sayfa cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

43. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

45. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 27-09-2020 11:14:08

46. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

47. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:31:54

48. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 256

49. Afyon dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 168

50. Kırklareli merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, teşekkürler 24-10-2020 01:08:58

51. Amasya dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun , Hasan – 169

52. Bingöl dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sağolun , – 238

53. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Slm web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 490

54. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 180

55. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Slm sayfa inanki iyi, tebrikler , ali – 437

56. Edirne merkezden ben doruk. Selam sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 10-12-2020 05:41:03

57. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 23:01:05

58. Hatay merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-12-2020 17:25:19

59. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhabalar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 479

60. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, tebrikler

61. Aksaray merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-12-2020 20:03:52

62. Kars dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 246

63. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım

64. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 01:30:30

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Slm sayfa cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 424

66. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , gaye – 402

67. Şırnak dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Selam web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 497

68. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

69. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler , memo – 145

70. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun , mehmet – 215

72. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, teşekkürler

73. elif yılmaz Reply

Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

74. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 80

75. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

76. Hakkari dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Slm sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , banu – 494

77. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun

78. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 481

79. Bingöl merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, tebrikler 02-02-2021 15:17:54

80. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, face de paylaştım , ahmet – 291

81. Manisa merkezden ben emin. Selamlar siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 04-02-2021 08:07:21

82. Ordu merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi inanki iyi, sağolun 04-02-2021 18:32:49

83. Mrb sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

84. Kars merkezden ben hatice. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 10:33:38

85. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

86. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

87. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, saolun , Aylin – 22

88. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhaba paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 100

89. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 15-03-2021 23:35:44

90. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 216

91. Diyarbakır dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , doruk – 487

92. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, saolun , mehmet – 328

93. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 19-03-2021 18:03:00

94. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 401

95. Yalova merkezden ben banu. Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 08-04-2021 09:00:47

96. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 09:28:52

97. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 260

98. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 22:47:17

99. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun

100. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 228

101. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

102. Amasya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-04-2021 19:02:50

103. Bu konu : ” Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 20

104. Kars merkezden ben emin. Mrb paylaşımın vallaha hayran edici, saolun 07-05-2021 04:27:48

105. Osmaniye merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 07-05-2021 05:56:56

106. Tunceli dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 162

107. Edirne merkezden ben ziya. Mrb sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 19-05-2021 21:19:07

108. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

109. Tekirdağ dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhabalar web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 469

110. Ardahan dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Selam sayfa harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 162

111. Burdur merkezden ben banu. Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 12-06-2021 09:13:26

112. Rize dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 303

113. Tekirdağ dan kimler var. Neden bu kadar çok hakikat, bir noktaya değinmeye çalıştıklarında veya meydan okunduğunda küçümseyici bir tonda konuşur veya konuşur? . Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 93

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link