Birkaç yıldır, muhtemelen 2012’den beri fark etmeye başladım, ünlülerin tonları ya bir gözü kapatıyor ya da bir gözün üzerinde bir yüzük sembolü gibi yapıyor. İlluminati teorilerini vb. Şimdi duydum, ama başka bir şeyin olasılığı yok mu? Bunu sadece halkla oynamak için mi yapıyorlar? Dürüst olmak gerekirse … detaylı bir teori gibi idim, eğer varsa, yıllar önce ünlülerin fotoğraflarıyla bunu kanıt olarak yapan bir kolaj fotoğrafı yapmıştım, gerçekten o kadar uzağa bakmamıza gerek yok mu? Şimdi biraz daha az popüler görünüyor, ancak uzun bir süre her yerde, CD kapakları, fotoğraf çekimleri vb.

Author

47 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Antalya merkezden ben gaye. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 09-02-2021 04:43:58

3. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 177

4. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 438

5. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun

6. Kars merkezden ben . Selamlar sayfa inanki çok iyi, sağolun 09-02-2021 07:18:46

7. Denizli dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 256

8. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 109

10. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 6

11. Uşak dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 25

12. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, saolun , ali – 382

14. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

15. Tekirdağ dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Merhaba sayfan inanki hayran edici, saolun , hatice – 472

16. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 447

17. Selam web siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

18. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım 17-02-2021 09:01:36

19. Muğla merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 09:03:24

20. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım

21. Van dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 17

22. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun 04-03-2021 00:41:06

23. Çanakkale merkezden ben ali. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 08:45:57

24. Siirt dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Merhaba sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 447

25. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler , ali – 223

26. Kırşehir dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , memo – 472

27. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 24-03-2021 00:26:09

28. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 500

29. Ordu merkezden ben Hasan. Slm sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 01-04-2021 17:53:32

30. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 431

31. Mersin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 13-04-2021 16:57:13

32. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 23

33. Tokat merkezden ben memo. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 03-05-2021 17:08:31

34. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 115

35. Giresun dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 36

36. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

37. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-05-2021 20:08:41

38. Selam siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

39. Kilis dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Selamlar sayfa harbiden güzel, şukuladım , gaye – 430

40. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 20:54:29

41. Mrb web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

42. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 406

43. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 316

44. Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

45. Burdur merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 20:59:11

46. Hakkari dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 494

47. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 278

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link