Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor?

Birkaç yıldır, muhtemelen 2012’den beri fark etmeye başladım, ünlülerin tonları ya bir gözü kapatıyor ya da bir gözün üzerinde bir yüzük sembolü gibi yapıyor. İlluminati teorilerini vb. Şimdi duydum, ama başka bir şeyin olasılığı yok mu? Bunu sadece halkla oynamak için mi yapıyorlar? Dürüst olmak gerekirse … detaylı bir teori gibi idim, eğer varsa, yıllar önce ünlülerin fotoğraflarıyla bunu kanıt olarak yapan bir kolaj fotoğrafı yapmıştım, gerçekten o kadar uzağa bakmamıza gerek yok mu? Şimdi biraz daha az popüler görünüyor, ancak uzun bir süre her yerde, CD kapakları, fotoğraf çekimleri vb.

“Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor?” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 177

2. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 438

3. Denizli dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 256

4. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 109

5. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 6

6. Uşak dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . selamun aleyküm web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 25

7. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, saolun , ali – 382

8. Tekirdağ dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Merhaba sayfan inanki hayran edici, saolun , hatice – 472

9. Bu konu : ” Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 447

10. Muğla merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 09:03:24

11. Van dan kimler var. Neden bu kadar çok ünlü tek gözünü kapatıyor? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 17

12. Kastamonu merkezden ben ziya. Selamlar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun 04-03-2021 00:41:06

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link