Kategoriler
Genel

Neden bu kadar değişen derecelerde hastalık gördüğümüze dair teori.

Buna herhangi bir görüş alanımın uygulanabilir olduğunu iddia etmek için olmadığımı söyleyerek başlamak istiyorum, sadece başkalarının ne düşündüğünü görmek için düşüncelerimi oraya koyuyorum.

Teorimin anlamlı olması için, son çalışmalara dayanan bu virüs tarafından gerçekten yeniden enfekte olabileceğinizi keşfedeceğimiz varsayımıyla başlamalıyız.

Benim teorim şu ki, bu kadar değişen hastalık seviyelerini görmemizin nedeni ne olursa olsun, son çalışmalar 2019’a kadar uzanan kanalizasyon testlerinden kanıtlandığı için, bu virüsün başlangıçta düşündüğümüzden daha uzun süredir bizimle birlikte olduğu. İnsanların iyi dediğini bilerek, bu salgın neden daha erken başlamadı? Belki de gerçekleşmekte olan şey, yeniden enfeksiyonun mümkün olduğunu varsaymanın, kaç kez enfekte olduğunuza bağlı olarak, vücudunuza yavaşça zarar veren her enfeksiyona ne kadar hasta olacağınızı belirlemesidir. Çoğu ppl için, genellikle asemptomatik veya sadece hafif hasta olduğunuz ilk enfeksiyonu söyleyin, bu bazı ppllerin neden hastalandığını ve bazılarının neden olmadığına dair karışıklığı giderir. Şimdi üçüncü ya da muhtemelen dört kez enfekte olduğunuzda, bunlar hastanede son mücadele ile son dallar nedeniyle hasar nedeniyle şimdi ciddi komplikasyonlar ile sona eren insanlar.

Yine bir uzman değilim ve hiçbir şekilde bunun gerçekler olduğunu iddia etmiyorum, ancak teorim doğruysa, farklı ülkelerin neden bu kadar çeşitli hastalık ve ölüm gördükleri de dahil olmak üzere birçok boşluğu dolduracaktır. İtalya ve Avrupa’daki diğer yerler gibi turistler belki de sıcak noktalar, zaten daha fazla nüfusun birinci ve ikinci enfeksiyonlarından geçtiler ve üçüncü veya dördüncü yıllarında daha fazla yatış ve dolayısıyla daha fazla hastaneye yatış ve ölüm görüyorlar.

Bunu okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, düşüncelerimi virüsler hakkında daha fazla bilgiye sahip insanların bu teorinin bile mümkün olup olmadığını açıklayabileceği ümidiyle ortaya koydum.

“Neden bu kadar değişen derecelerde hastalık gördüğümüze dair teori.” için 11 yanıt

Adana merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 08-07-2020 12:35:31

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 11:17:46

Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-08-2020 19:41:40

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 06-08-2020 22:17:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir