CIA tarafından kaç tane yanlış bayrak yapıldı? CIA neden tonkin olayıyla ilgili sahte bayrak körfezi yarattı?

garry webb CIA kokain uyuşturucu kaçakçılığı konusunda haklıysa, neden medya tarafından zulüm gördü? ve neden özür dilemiyorlar? CIA güney amerika’daki teröristleri finanse etmek için kokain kaçakçılığı yaptığını kabul ettiğinde neden uyuşturucu savaşları oluyor? CIA personeli bunun için hapse girmeli mi? neden bu kadar ikiyüzlülük? opioid krizi için afyon nereden geliyor?

Neden bizlerin CIA’den özgürlüğünün uygun bir açıklaması yok? Medya, hikayelerini epstein için sansürlediğinde, gazetecilik standartları neydi? Neden tarif etmiyorlarsa gazetecilik standartlarına sahip olduklarını iddia ediyorlar? FBI neden epstein’ı tutuklamak için 25 yıl sürdü? Neden çalışma bakanı epstein istihbarata ait dedi?

CIA neden şu anda Suriye’deki El Kaide, El Nusra ve diğer terörist grupları finanse ediyor? FBI 9/11 komisyon raporunu ne zaman düzenleyecek ve wtc binası-7 için açıklamayı güncelleyecek? CIA neden yemeni milislerinin füzeleri ateşlediğine dair gerçek kanıtları yayınlamıyor çığlık atmak yerine ABD savaş gemilerini batırmak için? rand paul Eric sahibi ve obama vatanseverlik yasası uyarınca biz vatandaşların bombalanabileceğini söyledi. Öyleyse İsrail Filistinli çocuklara fosfor bombası kullanıyorsa, pentagon niye biz vatandaşlarımızı biz toprağımızda kullanamıyor?

Malta hükümeti mağaralardaki eski uygarlığın kanıtlarını neden yok etti? CIA malta elitlerine ödeme yaptı mı?

sorunlarımız bağlantılı. CIA tüm dünyayı kontrol ediyor ve sansürlüyor. Sadece sosyal medya ve savaş karşıtı insanların peşinde değiller, aynı zamanda bilim camiasını da sansürlüyorlar. içsel sönümleyicileri / sonsuz enerji kaynakları var ve bilim adamlarını enerji kaynaklarını keşfetmeleri için sansürlemek istiyorlar. Özgürlükçü komplo teorisyenleriyle yaşadığım sorun, şeylerin federal yedek piramit şemasına nasıl bağlı olduğunu anlamadıkları veya hatta bağlantıyı açıklamada gerçekten iyi olmadıklarını anladıklarında bile.

https://imgur.com/6UY9p9p

Author

15 Comments

1. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 346

2. Bu konu : ” neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 372

3. Bu konu : ” neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular ” çok güzel. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 389

4. Bu konu : ” neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 117

5. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten yeminle güzel, sağolun 16-01-2021 19:23:15

6. Kars merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 21:33:43

7. Bu konu : ” neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 480

8. Rize dan kimler var. neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular . Selam sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 463

9. Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Kütahya dan kimler var. neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 464

11. Manisa dan kimler var. neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular . Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun , – 206

12. Artvin dan kimler var. neden bu kadar ikiyüzlü? cevaplayamayacakları sorular . selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 442

13. Kırşehir merkezden ben memo. Selam sayfan gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-02-2021 08:35:08

14. Kars merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 21:59:38

15. Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link