2020’nin on yıl gibi geldiğini fark eden var mı? Sadece bir yılın tam anlamıyla geçtiğine ve o kadar çok bok ve sansürün düştüğüne ve 100 yıllık ilerlemenin ve elitlere yönelik birçok yerine getirilmemiş toplu tutuklama vaatlerine inanmak zor !!! https://www.youtube.com/watch?v=FR4TP9DV1Xg

Roto Rooter bile pisliği 1 ay içinde daha iyi temizliyor, sonra başkanımız tam bir yılda! Buzdağının zar zor görünen ucu kırıldı! RMS Titanic çok daha iyi bir iş çıkardı !!! 🤔🤔

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 238

2. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 25-12-2020 23:35:22

6. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 10-01-2021 05:24:44

7. Kocaeli merkezden ben hatice. Selamlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:09:46

8. Gaziantep dan kimler var. Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 22

9. Slm web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Şırnak dan kimler var. Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 179

11. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 42

12. Bu konu : ” Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım valla hoşuma gitti, saolun , ahmet – 267

13. İstanbul dan kimler var. Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 366

14. Batman dan kimler var. Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 319

15. Zonguldak merkezden ben . Merhabalar sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 12-02-2021 05:00:33

16. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Bu konu : ” Neden bu yıl on yıl gibi geliyor ve Roto Rooter’ın saçmalıkları 1 ayda daha hızlı temizlediğini, sonra Başkanımızın bir yıl içinde olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , gaye – 82

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link