Kategoriler
Genel

Neden burada Hristiyanlarla ilgili bu kadar komplo var?

Diğer her bağlantının, dünyanın bir şeytani güç ya da insanlık altında nasıl ele alındığından ya da asimile edildiğinden bahsettiğini hissediyorum. Ve bir şekilde şeytani Hıristiyan zihniyetinden kurtulmak için tek yol sadece Hıristiyan zihniyettir.

Tarihte pek çok farklı noktada Hıristiyanlık altında yürütülen komploları ve şiddeti unutmuş muyuz? ABD Kongresi’nde Hıristiyan Mafya? Haçlı seferleri? Afrika’daki eşcinsel karşıtı soykırımlar mı?

Bana göre, Şeytan gerçekmiş gibi geliyorsa, o zaman kendini Hristiyanlık ve Hristiyan idealleri olarak giydirip, insanları akıl kontrol gündemini bir kovan-zihne destekleme konusunda kandırmak için kandırırdı.

Henüz 17 yaşındayken bir Hıristiyan tarikatından kaçtım ve Hıristiyanlığın dogmasının her uyanma eylemimi ve kimliğimi kim olduğumu bilmeden kontrol etmek için tekrar tekrar nasıl kullanıldığı hakkında hala perili oldum. İsa ya da İncil olmadan.

Dünyanın Şeytan ile İsa arasındaki bu “cennetteki savaş” olmadığını fark etmem yıllar aldı. Birçoğu yalan söyleyen, dolandırıcı ve çalan boktan insanlarla sadece boktan bir dünya. Bu boktan insanlardan bazıları, tamamen normal, iyi insanlardan kontrol ve zenginlik kazanmak için diğer boktan insanlarla komplo kurar.

Gerçek komplo Şeytan ile İsa arasında değil. Bencil, açgözlü, zengin ve sadece yaşamak ve mutlu olmak isteyen sıradan insanlara karşı.

“Neden burada Hristiyanlarla ilgili bu kadar komplo var?” için 8 yanıt

Sakarya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 24-07-2020 06:51:31

Denizli merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 15:50:58

Niğde merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 03-08-2020 09:49:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir