Gerçekten kafam çok karıştı. Anlamlı kuruluşlara saldırmak için hiçbir şey yapmadı. Yönetiminde ve kabinesinde zenginlere, kişisel garantörlerde, petrol dostlarında ve bataklık üyelerinde bilinmeyen varlıklara milyonlarca dolar kalıcı vergi indirimleri verdi. Yine de buradaki insanlar onu savunuyorlar veya nefretlerini “demokratlar” ve “liberaller” e hedefliyor. Ben anlamadım Hem DNC hem de GOP “bizim” düşmanımızdır. Mantıklı olsun

Author

29 Comments

1. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler

2. Aksaray dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Selam paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 398

3. Bursa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 19-02-2021 18:05:03

4. Tekirdağ dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 113

5. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 440

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Slm sayfa inan ki çok güzel, saolun , Aylin – 156

7. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 23:26:26

8. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, teşekkürler , – 53

9. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 387

10. Ağrı merkezden ben memo. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 22:09:05

11. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Yozgat dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 357

13. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 254

14. Selam herkese paylaşımın cidden güzel, linkedinde paylaştım

15. Mrb web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 159

17. Diyarbakır dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 82

18. Osmaniye dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 265

19. Düzce dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Merhaba paylaşımın valla güzel, teraziye tıkladım , ali – 398

20. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 326

21. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , mehmet – 280

22. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Selamlar sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 473

25. Eskişehir merkezden ben mehmet. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2021 09:20:20

26. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, şukuladım , emin – 55

27. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link