Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz?

Gerçekten kafam çok karıştı. Anlamlı kuruluşlara saldırmak için hiçbir şey yapmadı. Yönetiminde ve kabinesinde zenginlere, kişisel garantörlerde, petrol dostlarında ve bataklık üyelerinde bilinmeyen varlıklara milyonlarca dolar kalıcı vergi indirimleri verdi. Yine de buradaki insanlar onu savunuyorlar veya nefretlerini “demokratlar” ve “liberaller” e hedefliyor. Ben anlamadım Hem DNC hem de GOP “bizim” düşmanımızdır. Mantıklı olsun

“Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz?” üzerine 6 yorum

1. Aksaray dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Selam paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 398

2. Bursa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 19-02-2021 18:05:03

3. Tekirdağ dan kimler var. Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? . Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , banu – 113

4. Bu konu : ” Neden buradaki komplo teorisyenleri Trump’ı diğer tüm başkanlardan farklı bir standartta tutuyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 440

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link