Çünkü tarihsel olarak dünyadaki kültürlerde büyülü uygulamalarda yer aldılar.

Kristaller, enerjiyi aktarmanın en saf yoludur ve onları bilgisayarlar için ideal saatler ve lazerler için hizalama cihazları için ideal yapan pek çok başka harika özelliğe sahiptirler. Bana göre, şu anda “sihir” olarak tanımlayacağımız kuvvetler varsa, bir kristalin rezonant doğasına muhtemelen mekanik ve elektromanyetik kuvvetlerin yaptığı gibi tepki verecekleri mantıklıdır – yani kristal bir rezonans filtresi ve belirli frekansları yükseltir.

Author

86 Comments

1. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 10:01:08

3. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 19-08-2020 10:04:47

4. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-08-2020 10:39:40

5. Tekirdağ merkezden ben ali. Slm sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım 23-08-2020 18:46:25

6. Selam herkese web siten inanki çok iyi, face de paylaştım

7. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, sağolun 25-08-2020 19:04:52

8. Artvin merkezden ben Emine. Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:50:51

9. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-08-2020 03:25:14

10. Ordu merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım 09-09-2020 01:29:16

11. Slm web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

12. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, face de paylaştım 17-09-2020 06:44:11

13. Mrb paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

14. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 10:05:51

15. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:21:41

16. Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Giresun merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın cidden güzel, teşekkürler 10-10-2020 23:45:24

18. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

19. Ardahan merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun 02-11-2020 09:22:06

20. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 36

21. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , ziya – 170

22. Hakkari dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Selam herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 75

23. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 157

24. Merhaba sayfa cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun

26. Uşak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 11-12-2020 07:10:30

27. Gürbüz Reply

Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 158

29. Ankara merkezden ben doruk. Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 04:17:23

30. İzmir merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:47:33

31. Antalya dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 163

32. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım , Aylin – 404

33. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 01-01-2021 18:44:36

34. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım , ali – 376

35. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 24

36. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Mrb paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 315

37. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 46

38. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

39. Kocaeli dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Selam siten inanki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 164

40. Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

42. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız harbiden güzel, tebrikler 26-01-2021 23:09:32

43. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 403

44. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 47

45. Kastamonu dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 359

46. Ankara merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım 19-02-2021 00:18:59

47. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 129

48. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

49. Ankara merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-02-2021 19:12:53

50. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 81

51. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 428

52. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 234

53. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 273

54. Kayseri dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , memo – 465

55. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 278

56. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler

57. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 134

58. Çankırı merkezden ben ali. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 00:53:52

59. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

60. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 16-04-2021 06:26:57

61. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 264

62. Kars dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 495

63. Şırnak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, sağolun 28-04-2021 21:07:02

64. Elazığ dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 65

65. Yozgat merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 06-05-2021 13:36:31

66. Ankara dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 71

67. Niğde merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, şukuladım 07-05-2021 17:26:03

68. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

69. elif yılmaz Reply

Slm sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

70. Mardin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-06-2021 13:44:25

71. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 291

73. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun 21-06-2021 08:16:55

74. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

75. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

76. Bu konu : ” Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 359

77. Kütahya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 22-07-2021 18:28:33

78. Slm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Malatya dan kimler var. Neden büyülü taşlar / kristaller filmlerde / dizilerde / video oyunlarında her zaman bir şeydir? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 101

80. Kars merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 18:50:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link