Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi.

Demokratlar seçimi çaldı.

Beyaz Saray’a bir kukla yerleştirdiler.

Beyaz Saray’ın etrafına bir duvar inşa ettiler.

Darbeye muhalifleri “beyaz üstünlükçü” olarak sınıflandırdılar

Ve şimdi aşıların dağıtıma hazır olmasından dolayı çok heyecanlılar.

“Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 44

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. . Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 232

3. İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 08-02-2021 20:33:03

4. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 82

5. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 336

6. Karabük merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 21:37:02

7. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 214

8. Samsun dan kimler var. Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 450

9. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 320

10. Bu konu : ” Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 147

11. Bartın merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun 09-02-2021 07:25:46

12. Uşak dan kimler var. Neden ‘çalmaktan’ bahsediyorsun? Olanlar bir darbeden başka bir şey değildi. . Merhabalar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 388

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link