Konu hakkında bilgisi olmayanlar için bu linki bırakıyorum

https://www.pbs.org/newshour/science/tthis-chicken-vaccine-makes-virus-dangerous

Bazı insanlara virüsü öldürmeye çalışmayan bir aşı veriyorsunuz, sadece semptomları azaltıyorsunuz, sonunda herhangi bir tedaviye direnecek süper suşlar yaratıyorsunuz. Bu neden insanların kavraması ve bunun insan nüfusuna gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğini görmesi için bu kadar zor bir kavram? tam olarak şu anda olan şey bu. delta budur, “aşı” etrafında çalışmak ve daha dirençli hale gelmek için orijinal korona mutasyonu. yakında delta vakalarından evrilecek daha dirençli başka bir türe sahip olacağız.

Author

60 Comments

1. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 22:13:16

2. Kırklareli dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 171

3. Uşak merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 08-08-2021 22:20:34

4. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 351

5. Hatay dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım , memo – 66

6. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 392

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 51

8. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Bitlis dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 124

10. Yalova dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Slm siten valla güzel, tebrikler , Emine – 446

11. Yalova merkezden ben emin. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 08-08-2021 22:30:14

12. Muğla dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 219

13. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler

14. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , – 139

16. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-08-2021 22:41:19

17. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 247

18. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun

19. Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Samsun merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 08-08-2021 22:47:52

21. Bilecik dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam sayfan vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 499

22. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 42

23. Burdur merkezden ben hatice. Mrb sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 08-08-2021 22:50:10

24. Merhabalar siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

25. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Adıyaman dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 80

27. Balıkesir dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 329

28. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

29. Merhabalar siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

30. Bolu dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhaba web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 135

31. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 08-08-2021 23:05:41

32. Erzurum dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 432

33. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 494

34. Van dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, face de paylaştım , emin – 439

35. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , doruk – 206

36. Amasya dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 457

37. Kars dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, sağolun , doruk – 445

38. Eskişehir dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 125

39. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 243

40. Zonguldak merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-08-2021 17:32:16

41. Amasya dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 60

42. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 309

43. Yalova merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 15-08-2021 04:26:42

44. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-08-2021 20:23:01

45. Eskişehir dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 147

46. Trabzon dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 402

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 294

48. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 412

49. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 27-08-2021 16:39:57

50. Adana merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 28-08-2021 05:23:53

51. Rize merkezden ben doruk. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 30-08-2021 05:25:35

52. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

53. Konya dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 69

54. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 324

55. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 217

56. Bilecik dan kimler var. Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? . Selam herkese siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 236

57. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 347

58. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, şukuladım

59. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. Selamlar siten valla mükemmel, tebrikler , doruk – 33

60. Bu konu : ” Neden çok az insan “güçlerin” koronanın Marek’inkiyle aynı yolu izlemesini istediğini anlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 43

Write A Comment