Bu reddedilirse öyle olsun.

Buraya sık sık gönderiyorum, sanki senin gibi, benzer inançları ve teorileri paylaşıyorum … ancak şimdi Covid hakkındaki kendi düşüncelerimi sorguluyorum.

Durumum tekrar kapanıyor.

Neden? Neden geriye gidelim? Bu muhtemelen ne yapabilir?

Daha fazla protesto yürütmek mi? Vakalar çatıdan geçiyor, bu yüzden yardıma ihtiyaçları yok.

Başlangıçta tekrar açtığımızda bunun aşırı şişmiş ve aşırıya kaçmış olduğuna inanmıştım.

Şimdi bir sebepten emin değilim.

Haberleri izlemiyorum, bu bir sorun değil.

Sadece beni önceki zihnime geri çekecek birini arıyorum.

Kimsenin girdisi var mı?

Author

75 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

2. Kütahya merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-06-2020 11:19:55

3. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:11:17

6. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Iğdır merkezden ben Emine. Mrb sayfan cidden mükemmel, face de paylaştım 11-07-2020 23:14:06

9. Slm paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler

10. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım 21-07-2020 02:35:25

12. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım 27-07-2020 21:59:41

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Tokat merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 05-08-2020 04:46:07

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. Kilis merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-08-2020 06:47:40

17. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, saolun

18. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, sağolun

19. Tunceli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 23-08-2020 10:10:54

20. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım

21. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, sağolun 02-09-2020 21:36:48

22. Merhabalar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

23. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 00:18:07

24. Slm siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun

26. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın valla güzel, saolun

27. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, tebrikler 24-09-2020 22:40:57

28. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler

29. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım

31. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım

32. Ardahan dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , mehmet – 465

33. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, şukuladım , gaye – 495

34. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Slm sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 54

35. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, saolun , mehmet – 11

36. Kars merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım 02-12-2020 04:24:12

37. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , – 10

38. Sinop dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 261

39. Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

40. Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

41. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 424

42. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım

43. Isparta dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , – 133

44. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 21

45. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

46. Merhaba herkese siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım

47. Ağrı dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 153

48. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

49. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 222

50. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 01-01-2021 22:49:46

51. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 251

52. Bitlis merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-01-2021 06:15:27

53. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 144

54. Yozgat dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 179

55. Karaman dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, saolun , ahmet – 4

56. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 49

57. Kırıkkale merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 14:22:47

58. Afyon dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, şukuladım , – 8

59. Ardahan dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 366

60. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-03-2021 12:53:30

61. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

62. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, saolun

63. İstanbul dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Merhabalar siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , – 120

64. Iğdır dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 433

65. Bursa dan kimler var. Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? . Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 262

66. Çorum merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 15-04-2021 11:44:01

67. Bilecik merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 17-04-2021 15:35:34

68. Tekirdağ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 19:04:04

69. Bilecik merkezden ben Emine. Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-05-2021 05:10:19

70. Bu konu : ” Neden Covid ile geriye doğru gidiyoruz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 61

71. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun

72. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link