Elon ile ilgili hiçbir şey bana otantik göründüğü kadar çarpmıyor ve karizmasından gülümsemesine kadar her şeyin olabildiğince sahte olduğunu hesapladı.

Görünüşe göre bitcoin’e olan ani takıntı, paranın aşamalı olarak kaldırılması ve izin verdiği mahremiyetle ilgili.

“eldeki veya herkesin zihnindeki damga, onsuz kimsenin alamayacağı veya satamayacağı.”

Gelecek yıllarda tamamen bir sinir bağlantısı yetkisi bekliyorum ve şu anki aşının piyasaya sürülme oranında hızlı bir şekilde izlenirse şaşırmam, elon’un nihai yanlış kâr olduğunu ve bizi karanlığa sürüklediğini hissediyorum. bugünün diğer birçok sahte kehaneti ile.

“Çünkü sahte Mesihler ve sahte peygamberler, mümkünse, seçilmişleri bile saptırmak için ortaya çıkacak ve büyük işaretler ve harikalar gösterecekler. Şüphesiz, size önceden söyledim. Öyleyse, eğer size derlerse, Ey o içerdedir. çöl, dışarı çıkmayın; Bakın, o iç odalardaysa inanmayın. “

“Yeryüzünde yaşayanlar, onun otoritesine ibadet etmenin bir yolu olarak canavarın görüntüsünü yapmaya aldatılıyor.” Canavarın görüntüsüne “hayat veren kuzu boynuzlu canavar, böylece görüntü canlanıyor ve aynı zamanda canavarın otoritesine ibadet etmeyenlere ölümü ilan eder.[9] Canavarın otoritesine uymadıkları için öldürülenler, bin yıllık hükümdarlık döneminde Mesih’in huzurunda rahipler olarak hüküm sürmelerine izin veren “ilk diriliş” ile kutsanmışlardır. Canavara galip gelen bu bireyler üzerinde ikinci ölümün hiçbir gücü yoktur.[10] onun yetkisiyle yeryüzünde hayatlarını kaybetmelerine rağmen aldatılmayarak “

Author

31 Comments

1. Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Eskişehir dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 177

3. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 439

4. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

5. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 177

6. Kırşehir dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 350

7. selam arkadaşlar siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 282

9. Kırklareli dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selam siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 403

10. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler

11. Antalya dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 122

12. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-02-2021 18:06:11

13. Bartın merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 28-02-2021 13:21:32

14. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, şukuladım , doruk – 64

15. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 260

16. Erzincan dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 49

17. Van dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selam paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 354

18. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun

19. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım

20. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , banu – 450

21. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-04-2021 01:20:13

22. Ankara dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selamun aleyküm web siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , ali – 263

23. Yalova merkezden ben hatice. Mrb web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 05-05-2021 01:36:53

24. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sağolun

25. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , hatice – 119

26. Mersin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, sağolun 07-05-2021 21:35:01

27. Antalya dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler , banu – 228

28. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 159

29. Merhabalar web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 496

31. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 23-06-2021 00:19:30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link