neden elon musk deccal olabilir

Elon ile ilgili hiçbir şey bana otantik göründüğü kadar çarpmıyor ve karizmasından gülümsemesine kadar her şeyin olabildiğince sahte olduğunu hesapladı.

Görünüşe göre bitcoin’e olan ani takıntı, paranın aşamalı olarak kaldırılması ve izin verdiği mahremiyetle ilgili.

“eldeki veya herkesin zihnindeki damga, onsuz kimsenin alamayacağı veya satamayacağı.”

Gelecek yıllarda tamamen bir sinir bağlantısı yetkisi bekliyorum ve şu anki aşının piyasaya sürülme oranında hızlı bir şekilde izlenirse şaşırmam, elon’un nihai yanlış kâr olduğunu ve bizi karanlığa sürüklediğini hissediyorum. bugünün diğer birçok sahte kehaneti ile.

“Çünkü sahte Mesihler ve sahte peygamberler, mümkünse, seçilmişleri bile saptırmak için ortaya çıkacak ve büyük işaretler ve harikalar gösterecekler. Şüphesiz, size önceden söyledim. Öyleyse, eğer size derlerse, Ey o içerdedir. çöl, dışarı çıkmayın; Bakın, o iç odalardaysa inanmayın. “

“Yeryüzünde yaşayanlar, onun otoritesine ibadet etmenin bir yolu olarak canavarın görüntüsünü yapmaya aldatılıyor.” Canavarın görüntüsüne “hayat veren kuzu boynuzlu canavar, böylece görüntü canlanıyor ve aynı zamanda canavarın otoritesine ibadet etmeyenlere ölümü ilan eder.[9] Canavarın otoritesine uymadıkları için öldürülenler, bin yıllık hükümdarlık döneminde Mesih’in huzurunda rahipler olarak hüküm sürmelerine izin veren “ilk diriliş” ile kutsanmışlardır. Canavara galip gelen bu bireyler üzerinde ikinci ölümün hiçbir gücü yoktur.[10] onun yetkisiyle yeryüzünde hayatlarını kaybetmelerine rağmen aldatılmayarak “

“neden elon musk deccal olabilir” üzerine 9 yorum

1. Eskişehir dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 177

2. Batman dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 439

3. Yalova dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 177

4. Kırşehir dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 350

5. Bu konu : ” neden elon musk deccal olabilir ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 282

6. Kırklareli dan kimler var. neden elon musk deccal olabilir . Selam siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 403

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link