Yoksa 2025’e kadar nüfusun yarısını mı öldürecekler?

Aksi takdirde eski normale döneceğiz. İnsanlar iki dünya savaşının ve İspanyol Gribinin küllerinden doğdu, grip tek başına en az 50 milyon kişiyi öldürdü. Yine de insanlar ayağa kalktı ve parlayan modern bir toplum yarattı. İnanılmaz derecede dirençliyiz ve irade doluyuz.

Öyleyse, Elitler eski normale dönemeyeceğimizi söylediğinde, ne anlama geliyorlar?

Her yıl yeni yeni yeni yeni covid türü yaratacaklar mı? Veya küçük işletmelerin açılmasını yasaklayan bir yasa mı var? Yoksa 2025-2030’dan önce 3-4 milyar mı öldürecekler?

Yarımızı öldürmedikçe / etkisiz hale getirmedikçe, eski normale döneceğiz. Elitlerin bizi eski yaşam tarzımıza geri dönmekten nasıl alıkoyacağını birden merak ediyorum.

Elbette yapay zeka ve botlar bazı işleri ortadan kaldıracak ve teknolojik değişiklikleri benimsememiz gerekecek, itiraf ediyorum ve yeni teknoloji dünyasını benimsemeye hazırım. Ama bunun dışında, neden eski yaşam tarzına geri dönmüyoruz?

Author

26 Comments

1. Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Konya dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler , banu – 145

3. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, şukuladım

4. Karaman dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 8

5. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , hatice – 122

6. Şırnak dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 319

7. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım , Aylin – 146

8. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, tebrikler

9. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım 07-02-2021 01:47:42

10. Artvin dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, teşekkürler , ali – 108

11. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ahmet – 376

12. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 257

13. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , banu – 290

14. Bilecik dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , hatice – 172

15. Bu konu : ” Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 34

16. Mrb sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

17. Bitlis merkezden ben . Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 05-03-2021 14:17:46

18. Elazığ dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 26

19. Gümüşhane dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 194

20. Mersin dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Selamlar web siteniz valla çok iyi, saolun , ali – 105

21. Şanlıurfa dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . selamun aleyküm web siten cidden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 214

22. Zonguldak dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 201

23. Nevşehir merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 08:49:33

24. Ordu dan kimler var. Neden eski normale dönmüyoruz? Küçük işletmeleri yasaklayan yasa çıkaracaklar mı? . Slm sayfa inanki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 185

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link