Neden fazladan nakit siparişi olan biri Adrenochrome’u vermiyor ve ne olacağını görmüyor?

Adrenokrom için gerçek bir şey olup olmadığını bilmemekten bıktım. Herhangi bir gerçek etki varsa ve bu temelde Hunter S Thompson’ın kitabında anlattığı şeyse. Satanistler gerçekten kafayı buluyorsa.

Çin’deki bir kimya şirketi aracılığıyla çevrimiçi olarak satın alınabilir. Hiç de pahalı değil. Bazı uyuşturuculara daha fazla harcadım. Açıkçası bu şeyler sentetik, bu yüzden yamyamlık konusunda endişelenmenize gerek yok.

Siktir et, başkası öderse Guinnea domuzu bile olabilirim. Başkası şeref yapmak istemediği sürece.

Tahminimce satın alınmaya hazır ve bu kadar ucuz olması bana garip geliyor. Seni uçurduysa eminim uyuşturucu bağımlısı bunu şimdiye kadar çözerdim

“Neden fazladan nakit siparişi olan biri Adrenochrome’u vermiyor ve ne olacağını görmüyor?” üzerine 18 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 00:27:36

2. Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 04-09-2020 13:38:22

3. Mardin merkezden ben banu. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 08:57:45

4. Şırnak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-09-2020 00:30:14

5. Adana merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:21:50

6. Artvin dan kimler var. Neden fazladan nakit siparişi olan biri Adrenochrome’u vermiyor ve ne olacağını görmüyor? . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 500

Yorum yapın