O halde Reardon’un başka bir kadına bıçakla saldıran 16 yaşındaki bir kızı (ma’khia bryant) vurmasına izin verin ve diğer kadınların siyah olduğunu aklınızdan çıkarmayın! ama hey, siktir et doğru mu? Beyaz bir polis ve siyah bir insan ırkçı, beyaz boktan bir polis, haklı olduğu kadar iğrenç mi? Ve medyanın bunu küçümsemesi ve bunu başka bir kötü polis zavallı siyah kurban ölü açısı olarak kullanmaya çalışması çok kötü.

Ve dürüst olmak gerekirse, yorum yapacak, deneyecek ve anlamlandıracak ve her şeyin doğru tarafında olduğunuzu hisseden ve sanki bu medyanın berbat bir ırksal bölümü değilmiş gibi davranan hepinizi sikeyim. Cidden git kendini becer

35 Comments

1. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 389

2. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 195

3. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler 24-04-2021 01:19:28

4. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , emin – 119

5. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 271

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Slm web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 317

7. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 160

8. Bartın merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler 05-05-2021 22:34:58

9. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 157

10. Çanakkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 02:26:09

11. Burdur dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Merhabalar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 381

12. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 159

13. Tokat merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 10-05-2021 16:08:28

14. Yalova dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 204

15. Bayburt dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 194

16. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 215

17. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, sağolun , elif yılmaz – 222

18. Sivas dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, tebrikler , ali – 446

19. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 15-06-2021 00:58:28

20. Artvin merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 18-06-2021 00:07:21

21. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım

23. Yozgat dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Selamlar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 148

24. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 13

25. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 05-07-2021 06:58:01

26. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 10:49:51

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

28. İstanbul dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 294

29. Amasya dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Mrb sayfan inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 84

30. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-07-2021 08:22:20

31. Çorum dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Merhaba web siten gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 361

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link