O halde Reardon’un başka bir kadına bıçakla saldıran 16 yaşındaki bir kızı (ma’khia bryant) vurmasına izin verin ve diğer kadınların siyah olduğunu aklınızdan çıkarmayın! ama hey, siktir et doğru mu? Beyaz bir polis ve siyah bir insan ırkçı, beyaz boktan bir polis, haklı olduğu kadar iğrenç mi? Ve medyanın bunu küçümsemesi ve bunu başka bir kötü polis zavallı siyah kurban ölü açısı olarak kullanmaya çalışması çok kötü.

Ve dürüst olmak gerekirse, yorum yapacak, deneyecek ve anlamlandıracak ve her şeyin doğru tarafında olduğunuzu hisseden ve sanki bu medyanın berbat bir ırksal bölümü değilmiş gibi davranan hepinizi sikeyim. Cidden git kendini becer

8 Comments

1. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 389

2. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? . Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 195

3. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler 24-04-2021 01:19:28

4. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, saolun , emin – 119

5. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 271

6. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Slm web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 317

7. Bu konu : ” Neden gerçekler önemli değil? Ve neden herkes bu beyaz ırkçıya atlamak için can atıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , memo – 160

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link