California’da silah satın almak büyük bir güçlüktür, 17 iş günü beklemek, bir sürü ücret ödemek, bir grup ders ve test almak ve sadece bir silah satın almak için birden fazla arka plan kontrolü almak zorundasınız. Ayrıca arka plan kontrolleri almalı ve cephane satın almak için bir ücret ödemeniz gerekiyor. Hangi hepsi mükemmel görünüyor. Ve bir silah satın almak için Nevada veya Arizona’ya gidebileceğinizi düşünüyorsanız, tekrar tahmin edin. Bir California ID’niz varsa size satış yapmazlar.

Ancak kürtaj yaptırmaya tek bir kısıtlama koymaya bile cesaret ediyorsanız, sorun değil.

Author

89 Comments

1. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım 29-06-2020 21:05:31

3. Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-06-2020 22:33:19

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 03-07-2020 10:46:06

6. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Kayseri merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 16:08:06

8. Yalova merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 11-07-2020 18:55:26

9. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-07-2020 13:22:10

10. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 24-07-2020 15:11:30

12. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

14. Merhabalar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

15. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, şukuladım 06-08-2020 14:15:55

16. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

17. Zonguldak merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun 07-08-2020 02:02:08

18. Gürbüz Reply

Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler 14-08-2020 05:23:42

20. Selam siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun

22. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım

23. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

24. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2020 21:00:49

25. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 17:02:50

26. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler

27. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 04:39:20

28. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 09-09-2020 03:59:52

29. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 14:01:23

30. Amasya merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım 22-09-2020 20:06:58

31. Kocaeli merkezden ben ali. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-09-2020 12:15:56

32. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

33. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:02

34. Mrb web sitesi harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

35. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:49:19

36. Antalya merkezden ben mehmet. Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 11:34:26

37. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 212

38. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 11:46:43

39. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

40. Isparta dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 195

41. İstanbul merkezden ben ziya. Selam siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 28-11-2020 13:49:12

42. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 03-12-2020 02:11:57

43. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 70

44. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 194

45. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 468

46. Mrb paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

47. Gümüşhane dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, sağolun , ali – 420

48. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

49. Kırıkkale dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 92

50. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 474

51. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler , memo – 263

52. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , banu – 53

53. Bayburt dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 20

54. Hatay merkezden ben gaye. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 02-01-2021 02:29:49

55. Kocaeli dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım , hatice – 337

56. Denizli dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 465

57. selamun aleyküm web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım

58. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım

59. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 459

60. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 14

61. Bursa dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . Merhaba sayfanız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 399

62. Yozgat merkezden ben . Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-01-2021 09:31:59

63. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler

64. Bilecik merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa vallaha güzel, tebrikler 01-02-2021 16:42:48

65. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun

66. Gürbüz Reply

Selam sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım

67. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 18:52:13

68. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler

69. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-03-2021 23:58:40

70. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

71. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 12-03-2021 13:00:33

72. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

73. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım

74. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 250

75. Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-04-2021 07:58:04

76. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 17-04-2021 09:11:00

77. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 443

78. Bu konu : ” Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 164

79. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

80. Çankırı merkezden ben doruk. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 03:08:00

81. Kilis dan kimler var. Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link