Kategoriler
Genel

Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var?

California’da silah satın almak büyük bir güçlüktür, 17 iş günü beklemek, bir sürü ücret ödemek, bir grup ders ve test almak ve sadece bir silah satın almak için birden fazla arka plan kontrolü almak zorundasınız. Ayrıca arka plan kontrolleri almalı ve cephane satın almak için bir ücret ödemeniz gerekiyor. Hangi hepsi mükemmel görünüyor. Ve bir silah satın almak için Nevada veya Arizona’ya gidebileceğinizi düşünüyorsanız, tekrar tahmin edin. Bir California ID’niz varsa size satış yapmazlar.

Ancak kürtaj yaptırmaya tek bir kısıtlama koymaya bile cesaret ediyorsanız, sorun değil.

“Neden, Haklar Yasası’nda yer almayan bir kürtaj, haklar tarafından korunma hakkı, Haklar Yasası’nda korunan bir silah satın almaktan daha az kısıtlama var?” için 7 yanıt

Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım 29-06-2020 21:05:31

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-06-2020 22:33:19

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler 03-07-2020 10:46:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir