Bu tuhaf görünmüyor mu? Var bilinen “Onaylanmadığı için onları kullanamayan” ilaçlar kurdular ve bazı valiler (Cuomo, DeWine) onları yasakladı, ki bu çılgınlık.

Ancak maskeler, kilitlenmeler ve hatta PCR testi gibi çalışmadığı gösterilen şeyler (bkz. Dartmouth, 2007’de boğmaca “salgını”) onları al.

Üstelik, daha önce hiç başarılmamış bir tıp tarzı olan mRna gen terapisi, gerekli onay sürecinden geçmedi onları alıyor.

Tuhaf değil mi?

14 Comments

1. Merhaba herkese web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 72

3. Bu konu : ” Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 268

4. Isparta dan kimler var. Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, . Mrb paylaşım cidden güzel, şukuladım , Aylin – 295

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım

6. Selam herkese web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, face de paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 113

9. Bu konu : ” Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten mükemmel, teşekkürler , memo – 391

10. Bu konu : ” Neden HCQ + Zpac, Ivermectin ve diğer bilinen ilaçlar için EUA yok ama yeni deneysel aşılar, ” çok güzel. Selamlar siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 375

11. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 11:00:00

12. Selam siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link