Bu büyük bir komplo değil, sadece merak ediyorum. Belki sadece trol ruhudur.

Hobi abonelerinden bu aboneye, reddit’teki her aboneye, gördükleri her gönderiye olumsuz oy vermek için yaşayan manyaklara olumsuz oy veriyor.

Neden var olduklarını bilmiyorum? Topluma karşı bir tür öfke nöbeti mi? Ya da sadece yaptıklarını yapan troller? Yoksa bir hobi mi?

Neredeyse her yeni gönderi, çoğu abonede anında reddediliyor gibi. Her zaman değil ama muhtemelen% 80’inde. Bu abonelikten bahsetmiyorum, bu abonenin botlardan ve shills’den olumsuz oy almak için birçok nedeni var, ancak diğer sıradan abonelerin neden bu kadar çok olumsuz oy kullanan manyakları var?

Anlamıyorum, rastgele gönderilere kesinlikle katılmadığım sürece olumsuz oy vermek için zamanım ve enerjim yok ve ayrıca oradaki her yeni gönderiyi okuyacak zamanım ve enerjim yok.

Düzenleme: dilbilgisi hatası için özür dilerim

Düzenleme 2: lol bu gönderi, manyakların olumsuz oylarından birkaç anında olumsuz oy aldı.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Neden her denizaltında olumsuz oy kullanan manyaklar var? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 103

2. Ankara merkezden ben . Slm web siten valla güzel, teşekkürler 06-03-2021 00:27:55

3. Isparta dan kimler var. Neden her denizaltında olumsuz oy kullanan manyaklar var? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , – 484

4. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 08-03-2021 07:33:02

5. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran edici, tebrikler 14-03-2021 00:45:57

6. Rize dan kimler var. Neden her denizaltında olumsuz oy kullanan manyaklar var? . Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 280

7. Yozgat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım 28-03-2021 02:29:24

8. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-04-2021 06:20:41

9. Giresun dan kimler var. Neden her denizaltında olumsuz oy kullanan manyaklar var? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 495

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link