Bu sadece kurallara uymayı önemseyen insanları üzecektir. Buradaki insanlar bizim toplumda “iyi adamlar” olarak görülmeyeceğimizi fark etmeye başlamalı – suçlu sayılacağız. Öyleyse bir suçlu gibi düşünmenin ve açıkçası bu konuda endişeli veya kötü hissetmeyi bırakmanın zamanı geldi.

Yıllarca süren sosyal programlamayı tersine çevirdiğini biliyorum, ama bundan kurtulmanın zamanı geldi. Cesur Yeni Dünya’da hayatta kalmak ve her bir parçanı kaybetmemek için kanunu esnetebilecek bazı şeyler yapman gerekecek. Karaborsada bir şeyler takas etmeniz gerekebilir, yalan söylemeniz gerekebilir, sahteciliği araştırmaya başlamanız gerekebilir. Bir işin varsa yalan söyle. Aileniz / arkadaşlarınız / işverenler size aşının olup olmadığını sorarsa, yalan söyleyin. Yalan söylemekte kötüysen, iyi ol. Sadece% 1000 güvendiğiniz insanlara gerçeği söyleyin. Eğer aptalsan ve aşıya karşı olma konusunda zaten büyük bir anlaşma yaptıysan, o zaman “bilimi okuduktan sonra fikrini değiştirdiğin” fikrini satmaya çalış … Bu konuda yalan söyleyemiyorsan ve buna ihtiyacın varsa kanıt göster, o zaman yaratıcı olmalısın. Şirketlerin aşı ilerlemenizi takip eden uygulamaları nasıl geliştirmeyi planladıklarına bakın, QR kodları hakkında daha fazla bilgi edinin, belki de bu konuda nasıl saçma sapan yapacağınızı planlamaya başlayın.

İnsanların “şimdi geri adım atıp bunu durdurmalıyız” diyeceklerini zaten biliyorum … Size haberlerim var. Durmuyor.

Toplum artık bizim tarafımızda değil (eğer öyleyse), bu yüzden bununla başa çıkmayı öğrenin ve farklı düşünmeye başlayın. Umursamayı bırak.

Author

7 Comments

1. Antalya merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım 30-03-2021 04:07:57

2. Bu konu : ” Neden herkes COVID pasaportundan korkuyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 331

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden herkes COVID pasaportundan korkuyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 151

4. Hakkari dan kimler var. Neden herkes COVID pasaportundan korkuyor? . Mrb paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 99

5. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

6. İstanbul merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 16-04-2021 04:15:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link