Bir süredir bunu fark ettim. Ailem, arkadaşlarım ve ben deliler gibi kilo veriyorum. Büyüdüğüm, çocukluğumdan beri obez olan ve şimdi zayıf olan bir kızın resmini geçtim. Bir şeylere ikna oldum.

Kimse? 5G mi?

… Msashmr tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bilecik dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 476

2. Kütahya dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 212

3. Bu konu : ” Neden herkes kilo veriyor? ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 432

4. Mardin merkezden ben . Slm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-12-2020 19:28:21

5. Denizli dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 449

6. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Slm siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 182

7. Malatya merkezden ben . Slm sayfa cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 18:55:26

8. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 52

9. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Selam web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 257

10. Bu konu : ” Neden herkes kilo veriyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 315

11. Kastamonu merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 02:26:55

12. Karaman dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 363

13. Bu konu : ” Neden herkes kilo veriyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 159

14. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

15. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, twitter da paylaştım

18. Hatay dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 88

19. Nevşehir merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 03-03-2021 09:16:07

20. Niğde dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . Merhabalar paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 392

21. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-03-2021 21:58:57

22. Selam herkese siten valla güzel, linkedinde paylaştım

23. Bu konu : ” Neden herkes kilo veriyor? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 273

24. Mersin dan kimler var. Neden herkes kilo veriyor? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 362

25. Artvin merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım 11-04-2021 06:28:57

26. Ağrı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha iyi, şukuladım 13-04-2021 09:17:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link