Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor?

Bir dakikadır radarımda olan bu rakam var. O bizim Trump’ın atadığı ticaret sekreterimiz. Kushner ile bazı şüpheli anlaşmalar yapmadan önce 20 yıldan fazla bir süredir Rothchild’ler için çalışan. Komplolardan hoşlananların çoğu Cumhuriyetçiler ve Trump destekçileridir. Ama hızla Rothchild’lere vuracaklar ama dikkatimi bu adama çektiğimde … iyi bir adam olmalı … Peki ne veriyor?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wilbur_Ross

Hit listesi şunları içeriyor:

Rothchild yatırımları için 20 yılı aşkın süredir çalışmak. Brokering Trumps, johova’nın tanıklarının Kushner ile kullandığı binaları bir nedenle satın alan iflasları zimmete para geçirme ücretlerini aşırı ücretlendirmekle suçlandı İçeriden bilgi ticareti kongreyi hor görme

… slayez06 tarafından gönderildi
[comments]

“Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor?” üzerine 17 yorum

1. Bingöl dan kimler var. Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? . Mrb web siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 246

2. Bu konu : ” Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , banu – 376

3. Bu konu : ” Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , Emine – 270

4. Hakkari dan kimler var. Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? . selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 255

5. Çanakkale dan kimler var. Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? . Selamlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 230

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? . selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 38

7. Hakkari dan kimler var. Neden herkes Wilbur Ross hakkında konuşmak istemiyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 426

8. Samsun merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 13:59:41

9. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 00:24:49

10. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-02-2021 09:13:39

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link