Kategoriler
Genel

Neden hiç kimse Gerard Shaefer’ı duymadı?

Bu adam, çocukları öldüren insanların en kısa seri katili. Aşırı bir sadistti. O da bir polisti.

Ben gençken seri katiller hakkında bir kitap okudum ve morbid bir şekilde büyüledim, sonra her şeyi unuttum. Yıllar sonra Gerard Shaefer hakkında bir videoyla karşılaştım. İlk bölüm Fransızca, ancak röportajı görebilirsiniz buraya. Tanrım ne berbat bir adam.

Muhtemelen bu adamın ne yaptığından bahsetmekten bile beni tutuklayacaktı, ama onun hakkında en ilginç şey polis olmasıydı. Kurbanlarını güvence altına almak için devlet yetkisini kullandı. Belki de bu yüzden hiç kimse onu duymamıştır.

Shaefer hayatını Ted Bundy’nin yanındaki bir hücrede yaşadı ve görünüşe göre Shaefer baskındı. Bundy’yi bir nekrofil olduğu için alay ederdi (seri katil ölüm sırasında zekâ için geçen şey budur). Amanın.

“Neden hiç kimse Gerard Shaefer’ı duymadı?” için 14 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Mrb siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-06-2020 13:20:36

Ağrı merkezden ben banu. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-06-2020 06:56:09

Manisa merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler 25-06-2020 07:17:19

Hatay merkezden ben gaye. Mrb web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:21:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir