Neden Hollywood tarafından henüz başarılı bir maske kampanyası başlatılmadı?

Yıllar boyunca kullanılan tüm başarılı pazarlama kampanyalarını düşünün. Modern tarihin kesinlikle çılgın bir dönemindeyiz, onu yaşıyoruz. Hollywood’un maskesini iten ve genel kalabalık arasında “havalı” yapan bir şey olmaması tuhaf. Orada oldukça “ikna edici” içerik üretebilecek ÇOK ÇOK para var. Acaba neden yapılmıyor?

“Neden Hollywood tarafından henüz başarılı bir maske kampanyası başlatılmadı?” üzerine 17 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 16:47:17

2. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2020 22:18:32

3. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:53:20

4. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-09-2020 04:48:35

5. Denizli dan kimler var. Neden Hollywood tarafından henüz başarılı bir maske kampanyası başlatılmadı? . Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 319

Yorum yapın