Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz?

Bu alt yazıda elitlerin iklim değişikliği gündemini kötü bir amaç için yok olma tehlikesi olarak öne sürdüklerini söyleyen çok sayıda gönderi görüyorum. Bu amaç ne? Hiç kimse neden hakkında konuşmuyor?

İnsanlar Smithsonian’lıların dev iskelet kalıntılarını sakladığını ve yok ettiğini söylediğinde, anlıyorum. İncil’de bu tür şeylerden bahsediliyor ve Elitlerin gözden düşürmeye çalıştığı bir şeye inanılırlık kazandıracak.

MeToo ve Feminizm için bastırmak, nedeni belki de dini inançlarından kaynaklanıyor. Elitlerin pagan tapanlar olduğunu. Paganizm kadın üstünlüğüne inandığından beri.

Öyleyse neden iklim değişikliği gündemi için baskı yapalım?

“Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz?” üzerine 105 yorum

1. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 424

2. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 8

3. Trabzon merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:07:11

4. Çorum dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, şukuladım , ali – 121

5. Sakarya merkezden ben ali. Slm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:07:14

6. Muğla merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:07:15

7. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 16-10-2020 19:07:16

8. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 82

9. Şırnak dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Mrb sayfan yeminle güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 113

10. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 122

11. Çankırı dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , Aylin – 302

12. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 285

13. Siirt merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:24:49

14. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun , ziya – 92

15. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 459

16. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 491

17. Rize merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:26:07

18. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 16-10-2020 19:26:07

19. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 500

20. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:26:09

21. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-10-2020 19:26:11

22. Malatya merkezden ben . Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:26:11

23. Gaziantep dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 331

24. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:26:13

25. İstanbul merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:26:14

26. Kocaeli merkezden ben mehmet. Slm siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:26:15

27. Iğdır dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , banu – 256

28. Batman dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 112

29. İstanbul merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:26:20

30. Çanakkale dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 457

31. Trabzon dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Selam sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 481

32. Kırklareli merkezden ben gaye. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:26:27

33. Ordu dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 117

34. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, şukuladım , Emine – 181

35. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , Aylin – 231

36. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 385

37. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , gaye – 33

38. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, şukuladım 16-10-2020 19:28:00

39. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 431

40. Bolu dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 185

41. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 497

42. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 425

43. Amasya merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler 16-10-2020 19:28:42

44. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 331

45. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 466

46. Yalova dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . selamun aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 147

47. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-10-2020 19:28:49

48. Balıkesir dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Slm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , – 364

49. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 313

50. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-10-2020 19:28:53

51. Elazığ dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , emin – 97

52. Nevşehir merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, saolun 16-10-2020 19:28:57

53. Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:28:59

54. Tokat dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 226

55. Kars merkezden ben hatice. Selam paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:29:08

56. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok iyi, sağolun , mehmet – 220

57. Adana merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-10-2020 20:23:58

58. Şanlıurfa dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , doruk – 454

59. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 471

60. Hatay merkezden ben . Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 16-10-2020 23:35:42

61. Çorum dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 382

62. Çankırı dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Mrb web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 454

63. Sakarya merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 20:56:21

64. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten yeminle iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 26

65. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 323

66. Uşak merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 17-10-2020 22:21:00

67. Muğla dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Selamlar sayfa inan ki iyi, facebookta paylaştım , Emine – 335

68. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:14:20

69. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 256

70. Çanakkale dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 125

71. Erzurum dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . selamun aleyküm sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 186

72. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 475

73. Yalova dan kimler var. Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? . Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 12

74. Bu konu : ” Neden İklim Değişikliği gündemini zorluyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 237

Yorum yapın