Öyleyse, ilk gördüğümden beri düşündüğüm bazı şeyler öfkeli Bill Gates ve onun güneşi engelleme planından bahsediyordu (tam olarak değil ama evet)

Küresel ısınmanın etkisini azaltmak için gökyüzüne bir miktar sıçratmak istiyor sanırım? Ama eğer bu teknik olarak insanlığın kafasını aşan bir şeyse, neden bazı çılgın aptal fikirlerin aslında istediğimiz bir şey olup olmadığına oy vermeyelim.

Görüşlerinin gezegendeki diğer 7 milyar insandan daha önemli olduğuna kim karar vermiş gibi …

Adam bilgisayar yapmaktan sağlık hizmetine, gezegenin kurtarıcısı olmaya gidiyor … Bununla uğraşan tek kişi ben olamam ..

Açıkçası muhtemelen bundan daha fazlası var ama genel bir şey olarak çok tuhaf görünüyor

Author

12 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 335

3. Iğdır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-04-2021 21:12:51

4. Karabük dan kimler var. Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, saolun , memo – 232

5. Artvin dan kimler var. Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? . Merhaba herkese web siteniz cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 410

6. Afyon merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 00:23:49

7. Bu konu : ” Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? ” çok güzel. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 489

8. Bu konu : ” Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 319

9. Bu konu : ” Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 386

10. Bu konu : ” Neden insanlık gezegenimiz üzerinde söz sahibi olmuyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 45

11. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link