Kategoriler
Genel

Neden kimse akıllı cihazlar casusluk umurumda değil ??

Birçok akıllı cihazın bizi gözetlediğine inanıyorum ve pek çok kişinin eminim ama bunun hakkında konuşmam gerek

Terör ve suçu önlediğinden insanların iyi olduğunu nasıl söylediğini kızdırıyor, ancak birden fazla insan hakkını ihlal ettiğini göremiyorlar, bazı insanlar tartışmaya çalışıyor, ancak sizi evinizde takip edersem, dinler ve izlediğiniz her şeyi izlersem haklı olarak sinirli olurdu bu yüzden neden bunu önlemek için daha büyük bir hareket yok ??

“Neden kimse akıllı cihazlar casusluk umurumda değil ??” için 10 yanıt

Adıyaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 01-03-2020 13:31:04

Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-03-2020 04:57:05

Karaman merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-03-2020 07:29:48

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-03-2020 00:38:23

Kars merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-03-2020 14:46:13

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 16:51:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir