Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek?

PATENTLİ bir virüs olduğu için sadece PATENTLİ SAHİPLER onu izole edebilir, paketleyebilir, satabilir, inceleyebilir vb.

Dünyanın 1 numaralı virüsbilimcisi, milyonlarca insanın desteğiyle onu görüntülemeyi talep etse bile, Bill Gates kıçına hemen kapıyı gösterirdi. Gezegenin yüzündeki hiçbir bilim adamı, şimdiye kadar insanlarda COVID-19’u izole etmedi ve kimse de yapmayacak.

“Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek?” üzerine 49 yorum

1. Bingöl dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 62

2. Sinop dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 317

3. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 492

4. Ordu dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 102

5. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 242

6. Balıkesir dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Selam sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 391

7. Balıkesir merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, sağolun 02-11-2020 13:39:43

8. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 274

9. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 51

10. Kütahya dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 490

11. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, sağolun , Emine – 282

12. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım 16-11-2020 04:05:15

13. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 260

14. İstanbul dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 468

15. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 339

16. Afyon merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım 18-11-2020 17:30:45

17. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , gaye – 155

18. Burdur dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 175

19. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:20:44

20. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , mehmet – 55

21. Yozgat dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 136

22. Sivas dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Merhabalar siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 413

23. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, tebrikler , memo – 132

24. Erzurum dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 209

25. Bitlis merkezden ben . selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-12-2020 22:41:57

26. Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-12-2020 22:14:30

27. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ziya – 90

28. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler , memo – 416

29. Diyarbakır dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Selam web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 368

30. Aydın merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-12-2020 18:13:38

31. Elazığ merkezden ben hatice. Slm paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım 01-01-2021 11:10:54

32. Bu konu : ” Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, tebrikler , ali – 451

33. Bitlis merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 11-01-2021 20:04:28

34. Elazığ dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 80

35. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 15-01-2021 12:09:33

36. Sakarya dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . Merhaba paylaşımınız cidden çok iyi, sağolun , – 281

37. Van dan kimler var. Neden kimse insanlarda COVID-19’u izole edemeyecek? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 288

38. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-02-2021 12:03:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link