Kategoriler
Genel

Neden kimse süpermarkette peyniri fark etmiyor turbo beyaz kimyasal toz ile olgunlaşıyor, bu yüzden hiçbir şirket hala kaç ay yaşlandığını ve bağışıklık sisteminizi nasıl mahvettiğini listelemiyor?

Sosis için de aynı şey geçerli. Gıda endüstrisi, bu beyaz kimyasalın tonlarca tonunu Çin’den satın alıyor. Olgunlaşması genellikle bir ay süren bir sosis, bu kimyasalın eklenmesi durumunda sadece 1 güne ihtiyaç duyar. Bu yüzden ürünleri çok daha ucuz hale getirdiğinden ve farkı zar zor tadabildiğinizden çok seviyorlar. Aslında bu manipüle edilmiş gıdalar sizi daha fazla yemenize neden olacak çünkü sizi koruyan ve hayat olan tam ürünü ve yararlı bakterileri alamıyorsunuz.

“Neden kimse süpermarkette peyniri fark etmiyor turbo beyaz kimyasal toz ile olgunlaşıyor, bu yüzden hiçbir şirket hala kaç ay yaşlandığını ve bağışıklık sisteminizi nasıl mahvettiğini listelemiyor?” için 9 yanıt

Amasya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2020 18:42:31

Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 24-06-2020 06:35:03

Yalova merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:14:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir