Northwoods Operasyonu, MK Ultra, Poisoning St. Louis, Tuskegee Experiment, USS Liberty, USS Maine, Mockingbird Operasyonu, Tonkin Körfezi, İran Contra Affair, Operasyon Kaos, Ajan Orange, Waco Siege, FBI 1993 WTC bombalamasına karıştı, 9/ 11, JFK suikastı, tamam. Şehir Bombalama.

Kaç tane olayı dışarıda bıraktım? Liste uzayıp gidiyor

Neden kimse umursamıyor? Her gün tam anlamıyla bir şey yaptığımda kendime bu soruyu soruyorum; bakkalda, eczanede, top maçında, işte. Neden kimse umursamıyor? Lütfen gününüzün 5 dakikasını ayırın ve bu kelimelerden herhangi birini bir internet tarayıcısına yazın. Tüm kanıtlar/kanıtlar orada, sadece bak

124 Comments

1. Kayseri dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 70

2. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 13-07-2021 02:48:11

3. Afyon merkezden ben emin. Mrb siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 13-07-2021 02:48:17

4. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 198

5. Ardahan merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 02:51:31

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

7. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 406

8. Kırıkkale merkezden ben . Selam web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 13-07-2021 02:54:18

9. Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 13-07-2021 02:56:27

10. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun

11. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

13. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 13-07-2021 03:00:52

14. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, saolun , Gürbüz – 153

15. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

16. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 03:04:26

17. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 397

18. Amasya dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 494

19. Manisa dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 105

20. Selam sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 460

22. Erzurum dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 44

23. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 13-07-2021 03:10:10

24. Van merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 03:10:44

25. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 33

26. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selam sayfa harbiden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 319

27. Siirt dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 459

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 99

29. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 153

30. Trabzon merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 13-07-2021 03:13:56

31. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 317

32. Aydın dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 6

33. Ankara dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 326

34. Muş merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 13-07-2021 03:15:45

35. Afyon merkezden ben . Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 03:17:25

36. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle güzel, teşekkürler , Emine – 287

37. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

38. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 243

39. Afyon dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Mrb sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 224

40. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ali – 489

41. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 13-07-2021 03:22:17

42. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, sağolun

43. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Çankırı merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 03:23:55

45. Giresun dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 312

46. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 7

47. Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 13-07-2021 03:26:58

48. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım , – 208

49. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 307

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 426

51. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

52. Bingöl dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım , banu – 265

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 109

54. Merhabalar siten inanki güzel, twitter da paylaştım

55. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 03:34:28

56. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 03:34:54

57. Aksaray merkezden ben . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-07-2021 03:36:26

58. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

59. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 494

60. Samsun dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Mrb web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 447

61. Diyarbakır dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 41

62. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 70

63. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, saolun

64. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

65. Bursa dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Mrb sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 457

66. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Çorum dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 380

68. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım 13-07-2021 03:47:58

69. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , banu – 312

70. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Slm web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 46

71. İstanbul dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , ali – 130

72. Muğla merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 13-07-2021 03:53:15

73. Slm paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

74. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım

75. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 130

76. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 03:59:19

77. Slm paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

78. Ardahan dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 71

79. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 484

80. Kırşehir merkezden ben Emine. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-07-2021 04:07:05

81. Gaziantep merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 13-07-2021 04:07:58

82. Selam herkese sayfanız inan ki güzel, face de paylaştım

83. Selam siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

84. Bayburt dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 184

85. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 29

86. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

87. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , – 340

88. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , Gürbüz – 301

89. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım

90. Hatay dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 60

91. Sinop merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 13-07-2021 04:17:22

92. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 486

93. Afyon dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 426

94. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 216

95. Antalya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 13-07-2021 06:38:08

96. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

97. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 211

98. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

99. Erzincan dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 52

100. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

101. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 180

102. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, saolun , banu – 302

103. Osmaniye dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 377

104. Antalya dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 75

105. Selam herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler

106. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 109

107. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 449

108. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 105

109. Eskişehir dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 65

110. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

111. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 18:01:31

112. Balıkesir dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . selam arkadaşlar sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 336

113. Muş dan kimler var. Neden kimse umursamıyor? . Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 46

114. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 430

115. Ardahan merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 22-08-2021 21:11:36

116. Bu konu : ” Neden kimse umursamıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , hatice – 238

117. Muğla merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:22:15

118. Adana merkezden ben ziya. Selamlar siten inan ki çok iyi, tebrikler 01-09-2021 18:35:22

119. selam arkadaşlar sayfan valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment