Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor?

Son 20 yılda batı dünyasında olan her şey, beni kitlelerin genel olarak değersiz aşağılık insanlar olduğuna ve onlardan kurtulmak için komplo kurarak, egemen sınıfların sadece bir formla meşgul olduklarına ikna etti. önleyici nefsi müdafaa sayesinde, artık kontrol altında tutulamadıklarında düşük IQ’lu ork orduları tarafından saldırıya uğramazlar.

Zenginlerin ve zenginlerin şeytanlaştırılmasının tek nedeni kızgınlık ve kıskançlıktır. Çoğu insan, sorumluluk alamayan ve olmayacak yeteneksiz bağnazlardır ve yönetici sınıflar bunu bilir.

Seçkinlere karşı korkan herkesin aslında planlanmış olduğunu ve sayısal üstünlüğün aslında ahlaki üstünlüğe dönüşmediğini fark edemediğini hissediyorum. Zengin ve fakirlerin kültür ve davranışlarına bakın. En alttaki barbarlar gezegeni miras alırsa, dünyanın daha iyi bir yer olacağını düşünmek için sadece lol.

Gerçek şu ki, hala kitleler adına savaşmaya çalışarak gerçekten iyi bir mücadele verdiğinizi düşünüyorsanız, o zaman hala planlanmışsınız demektir.

Beni yanlış anlamayın Seçkinlerin bizim için sakladıkları kaderi dört gözle beklediğimi söylemiyorum. Sadece söylüyorum, işler senin yaptığın kadar siyah ve beyaz değil.

Ib4 kaçınılmaz ters eğik çizgi / olumsuz oylar çünkü rahatsız edici gerçeği kaldıramazsınız.

This Post Has 13 Comments

1. ahmet

Sinop dan kimler var. Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 52

2. Hasan

Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. ziya

Selam herkese siten gerçekten güzel, şukuladım

4. Emine

Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

5. Emine

Sinop dan kimler var. Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? . Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 278

6. banu

Elazığ dan kimler var. Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 269

7. elif yılmaz

Osmaniye dan kimler var. Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 109

8. mehmet

Bu konu : ” Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 281

9. Emine

Ordu dan kimler var. Neden kimse yönetici sınıfların haklı olabileceği fikrini kabul etmiyor? . Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 449

10. ali

Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım

11. elif yılmaz

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler 06-04-2021 21:44:51

12. ziya

Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler

13. Gürbüz

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun 09-04-2021 13:14:47

Bir cevap yazın