Neden Mars’a gezici bile gönderesin?

NASA ve diğerleri, birçok gökada uzaktaki gezegenlerde ne tür bir atmosfer olduğunu ve hatta nasıl bir havaya sahip olduklarını söyleyebildiklerini ve hatta nasıl oluşturulduğunu söyleyebildiklerini, çünkü mars kendi güneş sistemimizde hemen yanımızda olduğu için onunla ilgili her şeyi kendi arka bahçeleri kadar zahmetsizce bilme. Bu videoyu, çok uzaktaki gezegenler hakkında ne kadar bildiğimizi derinlemesine dinleyin:

https://m.youtube.com/watch?v=bvpx13QTkyU&list=LL&index=2&t=2s

Ve Plüton’un yüzeyinin neye benzediğini tam olarak bilmediklerini veya Nibiru gezegeni olup olmadığını nasıl söyleyebilirler? Piramitler Sirius B ile mükemmel bir şekilde hizalandığından, neden yakından bakamıyor ve bizimkine benzer, hayatı destekleyebilecek gezegenler olup olmadığını göremiyorlar?

Ayrıca neden uzaktaki şeylerin fotoğraflarını çekebilirler ancak iletişim kurmaya çalışmak için sinyal göndermezler? Bu çok saçma.

“Neden Mars’a gezici bile gönderesin?” üzerine 21 yorum

1. Erzincan merkezden ben banu. Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-07-2020 07:16:00

2. Bolu merkezden ben mehmet. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-07-2020 17:35:09

3. Batman merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 11-08-2020 19:54:44

4. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-08-2020 11:27:46

5. Siirt merkezden ben gaye. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 13:46:20

6. Bu konu : ” Neden Mars’a gezici bile gönderesin? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 414

7. Bu konu : ” Neden Mars’a gezici bile gönderesin? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 338

Yorum yapın