Kocası bir dedektif yardımcısı olan bir arkadaşım var ve bu “masaj salonlarının” her zaman organize suçlara ait olduğunu ve çok az İngilizce konuşan ve tamamen gangsterlerin insafına kalmış, yasadışı olarak seks ticareti yapılan istismar edilmiş Asyalı genç kadınlarla dolu olduğunu iddia ediyor. bu işletmeleri kim kontrol ediyor.

Polis ve federal kolluk kuvvetleri neler olup bittiğini biliyor, ancak çoğunlukla buna izin veriyorlar. Neden?

… CohenReport tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

2. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Selam sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , banu – 333

3. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 495

4. Ankara dan kimler var. Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 78

5. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, sağolun , doruk – 88

6. Aydın merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-03-2021 14:00:03

7. Denizli merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 16:14:19

8. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok iyi, tebrikler , mehmet – 243

9. Afyon dan kimler var. Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? . selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 331

10. Artvin dan kimler var. Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? . Mrb paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 277

11. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 70

12. Bu konu : ” Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok güzel, saolun , ali – 289

13. Hatay dan kimler var. Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? . selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım , banu – 404

14. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Neden “masaj salonları” kisvesi altında faaliyet gösteren genelevlerin bu ülkedeki hemen hemen her şehirde serbestçe faaliyet göstermesine izin verilmektedir? . Selam web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 376

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link