Kategoriler
Genel

Neden maske takmamalısın.

N95 maskeleri, bazı etkinlik gösteren bilimsel çalışmalara sahiptir. Cerrahi maskelerin bazı etkinliği gösteren bazı bilimsel çalışmaları vardır.

Ancak, çoğu insanın giymesini istedikleri maskeler … bu ev yapımı / kumaş / bandana maskeleri veya üçüncü taraf maskeleri (veya bazı mağaza işçilerinin benim varsa giymemi istediği eski Tshirt) kanıtlamak için sıfır bilimsel çalışma yaptı her türlü etkinlik.

Bu nedenle, bilimsel olarak en az biraz çalıştığı kanıtlanmış türler olmadıkça, herhangi bir maske takmayı gerektirecek bir neden yoktur.

“Neden maske takmamalısın.” için 12 yanıt

Gaziantep merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-05-2020 09:13:39

Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-05-2020 02:36:09

Bitlis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-05-2020 13:11:24

Sinop merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 21-05-2020 20:51:09

Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-05-2020 09:25:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir