Yardım edemem ama patlayan şoven duruşması yüzünden kendimi şaşırmış hissediyorum, herkesin yüzüne, düşüncelerine ve konuşmalarına zorlanmış gibi hissediyorum. Ya Maxwell? Ya önemsediğimiz diğer şeyler? Kendilerini tüm güç alanlarına yayan pedolar gibi mi? Bütün bu hasta pislikleri ifşa etmeye ve iktidardan çıkarmaya ne dersiniz? Hollywood, hükümet ve bilim, lolita listesinin kanıtladığı gibi bir pedo problemine sahiptir. Bir insanın katılabileceği en kötü şey, çocuk kaçakçılığı ve tecavüz konusunda böyle bir sessizlik. Yani wtf?

Author

8 Comments

1. Selamlar web siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Kütahya dan kimler var. Neden Maxwell’in canlı mahkeme görüntülerini de alamıyoruz? . Selam herkese sayfan harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 295

3. Sinop dan kimler var. Neden Maxwell’in canlı mahkeme görüntülerini de alamıyoruz? . Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 135

4. Bu konu : ” Neden Maxwell’in canlı mahkeme görüntülerini de alamıyoruz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , – 446

5. Rize dan kimler var. Neden Maxwell’in canlı mahkeme görüntülerini de alamıyoruz? . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler , doruk – 452

6. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Ankara dan kimler var. Neden Maxwell’in canlı mahkeme görüntülerini de alamıyoruz? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 257

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link