Benim teorim

Her şeyden önce, aşının son oyununun nüfus azalması olduğunu düşünüyorum, sayıları bir anda değil, insanların çocuk sahibi olma yeteneğini engelleyerek, uzun oyunla, konuşulan o altın 500mil sayıya indirin.

Açıkçası, yaşlılar ve savunmasızlar herhangi bir virüse karşı daha hassastır, grip onları alt üst eder, bu şimdi görünüşe göre tedavi edilmiş olabilir, bu yüzden bu onları batırmak için iyi bir kılıktır.

Benim düşünceme göre, aşıyı çocuk sahibi olamayacağı belli olan yaşlılara ve çocuk sahibi olma olasılığı daha düşük olan savunmasızlara verirlerse, aşının güvenli olduğu tohumunu ekerler, büyükanneler ailelerine bunun ne kadar iyi olduğunu söyler. savunmasız olanlar da aynısını yaparsa, bu “oh büyükannem vardı ve o iyi” gibi aile konuşmalarından geçer.

Daha sonra daha fazla genç ve sağlıklı insan buna sahip olmaya zorlanır / konuşulur, gerçek hedef onlardır, ikna edilmesi zor olanlardır, sağlıklı gençler neden herhangi bir zarar görmeyecekleri halde aşı yaptırmak isterler , eğer ailelerinin geri kalanı ilk yaptırmış olsaydı, sahip olma olasılıkları çok daha yüksektir, “aşının” 18 yaşın altındakiler için onaylanmasının çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Sadece bir düşünce, geç oldu ve sıkıldım

Author

35 Comments

1. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 314

2. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-03-2021 00:29:46

4. Çorum merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım 09-03-2021 06:16:05

5. Kırklareli dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 276

6. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 11-03-2021 04:52:22

7. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım

8. Sinop merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 12-03-2021 16:44:40

9. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

10. Burdur merkezden ben doruk. Selam web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım 15-03-2021 16:53:51

11. Batman dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . Selamlar siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 182

12. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 456

13. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden mükemmel, saolun , Emine – 279

14. Karaman dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . Merhabalar paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım , Emine – 237

15. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ali – 466

16. Bitlis merkezden ben gaye. Selam web sitesi inan ki iyi, saolun 17-04-2021 12:02:55

17. Artvin dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 372

18. Erzincan merkezden ben memo. Merhaba siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 04-05-2021 12:01:31

19. Bursa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 06-05-2021 23:25:21

20. Osmaniye merkezden ben memo. Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım 09-05-2021 02:16:35

21. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 84

22. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-05-2021 00:04:23

23. Giresun dan kimler var. Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. . selamun aleyküm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 194

24. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , hatice – 318

25. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 96

26. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 07:43:59

29. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 388

30. Bu konu : ” Neden önce yaşlıları ve savunmasızları aşıladılar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım , gaye – 209

31. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Selamlar web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

33. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link