Bugün bu altta özel bir gün gibi görünüyor.

Buradaki modları, site kurallarını açıkça ihlal eden içeriği hızlı bir şekilde ve tutarlı bir şekilde kaldırmak ve bunu komplo ile ilgili haberlerin paylaşılabileceği ve tartışılabileceği bir yer tuttuğu için övdüm.

Ve bam, işte saldırılar geliyor! en yaygın olanı ‘Serbest konuşmayı desteklemiyorsun!’

Doğru. Yapmıyorum.

Başka hiç kimse de yapmaz. Buraya gelme ve bir ülkenin hükümeti tarafından yapılan bir şey, o ülkenin zekâsı veya polis veya askeriyeti, bir dinin uygulamaları hakkında şikayet etme hakkınızı destekliyorum.

Ama ikincisi, bu eleştiriyi insanların “ırkı” nı genelleştirerek çizgiyi aştınız. Çoğunlukla ne hakkında konuştuğunuzu bile bilmeyen bir grup insanı genelleştirmek için, durdurulması gereken bir grup kötü kötü adam ve gals’a geçtiniz.

Asıl savaş her zaman gücü kontrol eden ve kuralları yapan varlıklarla ilgilidir, sürekli olarak daha fazla güç üzerinde daha sıkı bir kavrama elde etmek için bu gücü kullanır ve bu, kendi ırklarının ortalama Joe’sunu bir çeşit olarak gördükleri anlamına gelmez. eşit. Gerçekten bilmiyorlar. Onları tıpkı herkes gibi sömürülecek ve kâr edilebilecek daha zayıf varlıklar olarak görüyorlar.

Ayrıca bu alt bölüme veya başka herhangi bir alt bölüme gelme ve ırkçı bulamaçlar yazma ya da bazı ırk, din, milliyet, siyasi bağlantı, meslek ya da her şeye karşı şiddet çağırma hakkı verilen tanrınızı desteklemiyorum.

İstediğin zaman evime ya da başkasının sahip olduğu gerçek ya da sanal herhangi bir alana gelme hakkını desteklemiyorum ve bir sürü iltihaplı şey söylemeye başladım ve eğer başka bir yerde bırakıp söyle alan sahibi iyi olarak kabul edemez uyuyamıyorum.

Bahse girerim, pedos gibi içeriği nasıl paylaşabileceklerini tartışan yasadışı şeyler söz konusu olduğunda, değerli ‘özgür konuşma’ için değilsiniz. İyi. Ben de değilim.

Serbest konuşma fikri kulağa hoş geliyor. Uygulamada bunun işe yaramadığını gördük. Gerçekten, bana, böyle bir yer bulabilecek kadar talihsiz olan herkese nefret, öfke ve düşmanlık söylemekten başka hiçbir şey yapmadan, aşağılıkların en aşağısı tarafından ele geçirilmeyen tamamen kontrolsüz bir alan gösterin.

Evet, özgür konuşmanızın sınırları olmalı.

Evet diyebilir ve burada kamusal alanların büyük çoğunluğunda söyleyemeyeceğiniz ve tartışamayacağınız şeyleri tartışabilirsiniz. Ve evet, BURADA BİLE makul sınırlar var çünkü makul sınırlar olmalı. Bazı sınırlamaları sevmiyorsanız, bunu tartışma hakkınız vardır, ancak burada yayınlamaya devam etmek istiyorsanız, buna uymayı reddetme hakkınız yoktur.

Bu konuda bu söyleyeceğim son dönem. Bana katılmıyorsan, umrumda değil. Eğer hemfikirseniz, her neyse. Normalde benim için uygun olmayan haberleri görebildiğim bu yer, gönderilen ve tartışılan teorilerin ve fikirlerin var olduğu için çok mutluyum. Ve çok iyi sağduyuya sahip bazı insanlar burada hurdaya atılmaktan alıkoymaya adanmışlar.

Author

77 Comments

1. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 30-06-2020 06:36:00

2. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Batman merkezden ben doruk. Merhaba siten gerçekten mükemmel, şukuladım 30-06-2020 17:18:39

4. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Karaman merkezden ben ali. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-07-2020 09:54:11

6. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, şukuladım

8. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 23:07:21

9. Afyon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 23-07-2020 06:07:44

10. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-07-2020 17:41:46

11. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

12. Manisa merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 03-08-2020 11:30:45

13. Rize merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:17:41

14. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

15. Sinop merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, twitter da paylaştım 10-08-2020 18:31:17

16. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun 13-08-2020 23:27:21

17. Bartın merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 17-08-2020 21:12:01

18. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2020 15:17:24

19. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım 30-08-2020 17:52:47

20. Mardin merkezden ben ziya. Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 04-09-2020 06:22:32

21. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2020 03:36:38

22. Eskişehir merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 19:55:16

23. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız inanki mükemmel, twitter da paylaştım

24. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

25. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

26. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun 16-10-2020 01:21:53

27. Balıkesir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 14:16:09

28. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 395

30. Kırıkkale merkezden ben banu. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-11-2020 00:27:04

31. Mardin dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Slm web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 219

32. Nevşehir dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 38

33. Tokat dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , gaye – 308

34. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 23:47:56

35. Denizli dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Merhaba sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 440

36. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

37. Muş dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 244

38. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Karaman dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 258

40. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım , emin – 339

41. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Isparta merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 10:50:38

43. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, sağolun 25-12-2020 01:33:02

44. Antalya dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 476

45. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 92

46. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 398

47. Ankara merkezden ben hatice. Slm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 07-01-2021 11:40:15

48. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 202

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 117

50. Iğdır dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 172

51. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 299

52. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 27-01-2021 00:05:45

53. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, şukuladım

54. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

55. Zonguldak merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 08-02-2021 09:03:22

56. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım 09-02-2021 07:41:17

57. Adana dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, saolun , ali – 243

58. Şırnak dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 269

59. Merhabalar siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 174

61. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, saolun , – 370

62. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, saolun 13-04-2021 06:34:05

63. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 14-04-2021 14:15:03

64. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 451

65. Adana dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . Merhaba siten inanki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 2

66. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-05-2021 07:28:58

67. Bu konu : ” Neden özgür konuşma için değilim. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 72

68. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

69. Malatya dan kimler var. Neden özgür konuşma için değilim. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, saolun , ali – 468

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link