Kategoriler
Genel

Neden özgür konuşma için değilim.

Bugün bu altta özel bir gün gibi görünüyor.

Buradaki modları, site kurallarını açıkça ihlal eden içeriği hızlı bir şekilde ve tutarlı bir şekilde kaldırmak ve bunu komplo ile ilgili haberlerin paylaşılabileceği ve tartışılabileceği bir yer tuttuğu için övdüm.

Ve bam, işte saldırılar geliyor! en yaygın olanı ‘Serbest konuşmayı desteklemiyorsun!’

Doğru. Yapmıyorum.

Başka hiç kimse de yapmaz. Buraya gelme ve bir ülkenin hükümeti tarafından yapılan bir şey, o ülkenin zekâsı veya polis veya askeriyeti, bir dinin uygulamaları hakkında şikayet etme hakkınızı destekliyorum.

Ama ikincisi, bu eleştiriyi insanların “ırkı” nı genelleştirerek çizgiyi aştınız. Çoğunlukla ne hakkında konuştuğunuzu bile bilmeyen bir grup insanı genelleştirmek için, durdurulması gereken bir grup kötü kötü adam ve gals’a geçtiniz.

Asıl savaş her zaman gücü kontrol eden ve kuralları yapan varlıklarla ilgilidir, sürekli olarak daha fazla güç üzerinde daha sıkı bir kavrama elde etmek için bu gücü kullanır ve bu, kendi ırklarının ortalama Joe’sunu bir çeşit olarak gördükleri anlamına gelmez. eşit. Gerçekten bilmiyorlar. Onları tıpkı herkes gibi sömürülecek ve kâr edilebilecek daha zayıf varlıklar olarak görüyorlar.

Ayrıca bu alt bölüme veya başka herhangi bir alt bölüme gelme ve ırkçı bulamaçlar yazma ya da bazı ırk, din, milliyet, siyasi bağlantı, meslek ya da her şeye karşı şiddet çağırma hakkı verilen tanrınızı desteklemiyorum.

İstediğin zaman evime ya da başkasının sahip olduğu gerçek ya da sanal herhangi bir alana gelme hakkını desteklemiyorum ve bir sürü iltihaplı şey söylemeye başladım ve eğer başka bir yerde bırakıp söyle alan sahibi iyi olarak kabul edemez uyuyamıyorum.

Bahse girerim, pedos gibi içeriği nasıl paylaşabileceklerini tartışan yasadışı şeyler söz konusu olduğunda, değerli ‘özgür konuşma’ için değilsiniz. İyi. Ben de değilim.

Serbest konuşma fikri kulağa hoş geliyor. Uygulamada bunun işe yaramadığını gördük. Gerçekten, bana, böyle bir yer bulabilecek kadar talihsiz olan herkese nefret, öfke ve düşmanlık söylemekten başka hiçbir şey yapmadan, aşağılıkların en aşağısı tarafından ele geçirilmeyen tamamen kontrolsüz bir alan gösterin.

Evet, özgür konuşmanızın sınırları olmalı.

Evet diyebilir ve burada kamusal alanların büyük çoğunluğunda söyleyemeyeceğiniz ve tartışamayacağınız şeyleri tartışabilirsiniz. Ve evet, BURADA BİLE makul sınırlar var çünkü makul sınırlar olmalı. Bazı sınırlamaları sevmiyorsanız, bunu tartışma hakkınız vardır, ancak burada yayınlamaya devam etmek istiyorsanız, buna uymayı reddetme hakkınız yoktur.

Bu konuda bu söyleyeceğim son dönem. Bana katılmıyorsan, umrumda değil. Eğer hemfikirseniz, her neyse. Normalde benim için uygun olmayan haberleri görebildiğim bu yer, gönderilen ve tartışılan teorilerin ve fikirlerin var olduğu için çok mutluyum. Ve çok iyi sağduyuya sahip bazı insanlar burada hurdaya atılmaktan alıkoymaya adanmışlar.

“Neden özgür konuşma için değilim.” için 14 yanıt

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 30-06-2020 06:36:00

Karaman merkezden ben ali. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 01-07-2020 09:54:11

Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-07-2020 23:07:21

Afyon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 23-07-2020 06:07:44

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-07-2020 17:41:46

Manisa merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 03-08-2020 11:30:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir