Fort Knox, inanılmaz derecede güvenliğe sahip bir askeri üs … Hayır, ABD’nin bir zamanlar ABD para birimini desteklemek için burada bir ton altın tutmasının nedeni bu değil, ancak 15 Ağustos 1971 ABD altın standardından uzaklaştı. Good, bugüne kadar fort knox’u terk etmeye başladılar, kasaları boş ve bir zamanlar ABD’nin her kuruşunu barındıran üs, şimdi eğitim komutları, diş komutanlıkları ve mühendislik komutlarını barındırıyor, yine de korunmaya değer bir şey var ve bu 902’nci ordu. Şu anda altının tutulduğu kasaların kontrolünü elinde bulunduran komuta olan istihbarat grubu. Neden bir istihbarat komutanlığı kasaları ele geçirmeye ihtiyaç duysun ki, çünkü kasalar insanları içeride tutmakta daha iyi olsalar da … Burası Amerika kıtasının Guantanamo körfezi … Fort knox da muhtemelen ev sahipliği yapıyor bir CIA kara sitesi. Ordu, esirleri uçmak için Louisville uluslararası havalimanını kullanıyor, esirlerin 5 tonluk modifiye bir askeri araçla taşınmasında bir döngü oluşturuyorlar, çünkü o bölgede konvoyları görmek yaygın bir görüştür, böylece esirlerin hareketini gerçekleştirebilsinler günün ortasında … Yani eğer bölgedeyseniz ve bir dahaki sefere 31W’da havaalanına doğru giden veya 65 güneyde Fort knox’a giden bir askeri konvoy görürseniz, sadece hücresine nakledilen bir mahkum olabileceğini bilin o kamyonlardan birinde ..

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 33

2. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 454

3. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım gerçekten mükemmel, şukuladım 27-01-2021 02:25:56

4. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

5. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 02:29:25

6. Antalya dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 253

7. Çorum dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 464

8. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 399

9. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 317

10. Selamlar paylaşım valla hayran edici, face de paylaştım

11. Karabük merkezden ben hatice. Mrb paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 03:01:38

12. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Aydın dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 450

14. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , mehmet – 141

16. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 123

17. Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Edirne dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Emine – 52

19. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 472

20. Mersin merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 27-02-2021 08:33:39

21. Edirne dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . Selam paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Hasan – 414

22. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 122

23. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 141

24. Nevşehir dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 49

25. Bu konu : ” Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? ” çok güzel. Slm sayfanız harbiden iyi, saolun , mehmet – 163

26. Bursa merkezden ben emin. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 16-04-2021 07:48:59

27. Ardahan dan kimler var. Neden Rob Fort Knox’u yapmamalısın? . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 158

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link