Neden sadece 10 gün kaldı?

Ben apolitikim ve iki tarafa da inanmıyorum çünkü ikisinin de aynı boktan iki kanat olduklarını biliyorum ve hepimiz gerçek şutörlerin kim olduğunu parayı takip edip etmediğinizi biliyoruz, ama bunun dışında asıl mesele nedir Adamı her şeyden sansürlemişken 10 günü kalan adamı suçlarken?

Bu sadece sağı daha kızdırmak ve daha fazla bölme dikmek için mi?

bu sadece daha politik bir tiyatro mu, böylece daha büyük soruyu sormaktan kişi geciktirebilirler mi?

Yoksa bu adamın oynamayı beklediği ve askeri kilitlenmeye yol açacak bir tür istikrarsızlık ile sonuçlanacak bir tür “koz” kartı var mı?

Düşünceler?

“Neden sadece 10 gün kaldı?” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Neden sadece 10 gün kaldı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 30

2. Sinop dan kimler var. Neden sadece 10 gün kaldı? . selamun aleyküm siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 197

3. Bingöl merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, saolun 11-01-2021 18:19:53

4. Antalya dan kimler var. Neden sadece 10 gün kaldı? . Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 28

5. Bu konu : ” Neden sadece 10 gün kaldı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 266

6. Kayseri dan kimler var. Neden sadece 10 gün kaldı? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 215

7. Bu konu : ” Neden sadece 10 gün kaldı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler , ali – 33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link