Neden sağ kanat değişime karşı bu kadar karşı ve sol tamamen zıtlar gereksiz sürtüşmeye ve küresel anlaşmazlığa neden oluyor?

Neden sağcı düşünce kuruluşu, her şeyin her zaman olduğu gibi ‘statükoyu’ korumaktan hoşlanıyor ve insanlığa yardımcı olabilecek teknolojideki değişiklikleri ve yeni fikirleri kucaklamayı reddediyor? Bu, EA Games gibi kötü şirketlerin hakimiyetine veya EA’nın hemen topladığı ve telefon mankenlerinin devrildiği insanları mahveten akıllı telefon parası hilelerinin modern zihniyetine neden oluyor.

Şimdi, bu küresel şirketlerin arka planda gölgeli şeyler yapmasının ve birbirlerine sahip olmalarının bir sonucu olarak, gerçekte gitmeleri gereken yer yerine doğrudan özel çıkar gruplarına giden ‘alternatif’ şeylere sınırsız ‘finansman’ için baskı yapan liberaller var. bir şeyleri düzeltmek için: Sonra bir zamanlar doğru olanı devralırlar ve sonra bu şeylerin işe yaramadığından ve hiçbir seçeneğiniz olmadığından emin olurlar !!!!

Sonuç: Vergileri paramparça edildikçe ve insanlar seçim olarak iki kötülükten ‘daha azını’ seçtikçe daha fazla küçük işletmenin zarar görmesiyle daha kötü durumdayız ki bu aslında bir seçim değil.

ANCAK sorun, iki kötülükten daha azını oylamazsanız, medyanın görmezden geldiği ve / veya kasıtlı olarak aldattığı kayıtları takip etmeye dikkat ederseniz garantili kötülüğü elde edersiniz. İstediğini al.

“Neden sağ kanat değişime karşı bu kadar karşı ve sol tamamen zıtlar gereksiz sürtüşmeye ve küresel anlaşmazlığa neden oluyor?” üzerine 17 yorum

1. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 08-09-2020 05:43:34

2. Rize merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 08-09-2020 06:25:38

3. Burdur merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-09-2020 04:04:44

4. Kayseri merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 22:04:06

5. Tekirdağ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-09-2020 08:18:49

6. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 10:43:44

7. Amasya merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:06

8. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, sağolun 08-10-2020 04:27:18

Yorum yapın