SS. Covid ölümcül, covid korkutucu, covid bu kadar insanı öldürdü, korku baskısı inanılmaz. Çitin her iki tarafında da komorbiditeler ve tedaviler hakkında tartışmalar var. Ama neden ölenleri ve hangi sağlık durumlarında olduklarını aklı başında kimse açıklamadı. Komorbiditelerden bahsetmiyorum, zaten kırılgan ve ölüme yakın insanlar? Huzurevinde ölümler ABD’deki ölümlerin çoğundan sorumludur. Eminim pek çok insan da evde bakımevinde öldü. Neden bu insanlar için istatistikleri gösteren bir döküm yok. Kabul edelim ki huzurevi, bakımevi, kemoterapi hastaları, ekstra yaşlılar, 85 90 100 yaşındakiler. Yüksek tansiyonlu şişman bir diyabetik olmakla aynı şey değiller. Bu millet, kulağa sert gelmese de, çoktan yola çıkmışlardı. Bir tüy en çok devrilebilirdi, süper bir virüse gerek yoktu. Bu, covid nakit için yanlış temsil edilen hileli ölümleri bile saymaz. Kaç tane gerçekten sağlıklı ve makul derecede sağlıklı insanın covid’den öldüğünü bilmek istiyorum. Covid’den ölen yakın ölüleri hesaba katarsanız, istatistikler çarpıcı biçimde değişecektir. Kötü tıbbi tedaviyi ekleyin ve sayılar daha da değişebilir.

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 184

2. Giresun dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Mrb paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 202

3. Çankırı merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-08-2021 06:23:08

4. Bayburt merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2021 06:46:07

5. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Elazığ dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 138

7. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

10. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2021 06:51:23

11. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun , ali – 214

12. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler

13. Düzce merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden çok iyi, sağolun 06-08-2021 06:54:03

14. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 238

15. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

16. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Selam bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 262

17. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2021 10:19:43

18. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım 06-08-2021 14:02:19

19. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2021 15:18:50

20. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, teşekkürler 07-08-2021 04:38:52

21. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 2

22. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 220

23. Muğla dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 264

24. Sivas dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 364

25. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

26. Eskişehir merkezden ben ali. Selam paylaşımın inan ki hayran edici, saolun 13-08-2021 04:28:38

27. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Van dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhaba paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 382

29. Burdur dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 455

30. Çorum dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, tebrikler , ziya – 185

31. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

32. Bartın merkezden ben gaye. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2021 11:56:42

33. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 91

34. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, sağolun , Hasan – 83

35. Bu konu : ” Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 454

36. Afyon dan kimler var. Neden sağlık açısından covid ölümlerinin dökümü yok? . Merhabalar web siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 419

37. Şırnak merkezden ben hatice. Merhabalar web siten inanki iyi, sağolun 23-09-2021 05:30:25

38. Slm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment